Як правильно студенту вести щоденник з практики

- Advertisement -

Багатьох студентів цікавить, що таке звіт з практики, і як правильно оформити щоденник з практики.

Проходження практики в умовах реального підприємства – унікальний шанс для студентів ознайомитись з технологічними та виробничими процесами, застосувати теоретичні знання та продемонструвати рівень свого професіоналізму. За результатами виконаної роботи необхідно звітувати перед комісією, а щоденник є обов’язковим доповненням до звіту про проходження практики. На сторінці сайту компанії «Світ знань» https://diploms.kiev.ua/uk/uslugi/otchet-po-praktike/ можна більше дізнатися про звіт з практики та щоденник практики на замовлення. За відсутності щоденника студента не буде допущено до захисту виробничої практики. Тому за допомогою звертайтеся до компанії «Світ знань», яка впорається з будь-яким подібним завданням у мінімальні терміни.

Що таке щоденник з практики.

Звіт з практики та Щоденник практики на замовлення на сайті diploms.kiev.ua.
Звіт з практики та Щоденник практики на замовлення на сайті diploms.kiev.ua.

Щоденник є важливим документом, з даних якого науковий керівник оцінює практичну діяльність студента. Як правильно оформити звіт з практики та Щоденник практики можна дізнатися на сайті diploms.kiev.ua. В даному випадку викладач ставить завдання, а студент має їх успішно виконати. Студент навчається у професіоналів, які наочно демонструють йому особливості спеціальності та надають можливість самостійної практики.

Щоденник виробничої практики студенти отримують у куратора чи оформлюють самостійно. Основною функцією звіту є фіксація на щоденній основі виконаної роботи. У документі необхідно написати такі дані:

 • дату;
 • діяльність;
 • результат виконання поставлених завдань.

Протягом усієї практики щоденник є головним документом для студента. Необхідно щодня виконувати завдання та вносити про них записи. Існують певні вимоги до заповнення звіту з практики, які прописані у методичних вказівках. Після того, як захист виробничої практики виконано, щоденник зберігається в архіві навчального закладу до кінця навчання студента.

Рекомендується одразу фіксувати дані про кожен день практики. Таким чином практикант не проґавить важливих моментів і зможе швидко підготувати звіт про свою діяльність.

Для чого потрібний щоденник з практики.

Щоденник виробничої практики необхідний для складання звіту про діяльність студента. Документи доповнюються характеристикою куратора, зміст якої включає:

 • якість виконання поставлених завдань;
 • специфіка роботи;
 • загальна оцінка професійних навичок практиканта.

Пакет документів необхідний для захисту та є підставою для допуску студента до складання іспитів. Подана інформація має бути повною та достовірною. Пробну роботу за спеціальністю оцінює та підтверджує підписом представник підприємства, що надало необхідні ресурси для проходження практики.

Як заповнити щоденник.

Багато вишів вимагають не лише надати звіт про виробничу практику, а й успішно захистити його перед комісією. Особливі вимоги пред’являються оформлення щоденника. Перед початком практики студенти одержують таку інформацію:

 • інструктаж;
 • бланк щоденника;
 • методичні рекомендації;
 • направлення на практику.

Правильно оформити щоденник можна лише за умови уважного ознайомлення з методичними рекомендаціями. Слід особливу увагу приділити інформації про терміни, умови проходження практики, цілі та завдання, правила заповнення документа.

Навчальний заклад, як правило, дублює зразки документів та програму практики на офіційному сайті установи. На підприємстві студенти звертаються до відділу кадрів передачі направлення на практику. Після надання згоди на обробку персональних даних студенти знайомляться з локальними актами організації:

 • статутом;
 • положенням про відділ, де студент має працювати;
 • правилами технічної експлуатації устаткування;
 • інструкцією з техніки безпеки та протипожежної профілактики.

Потім практикант допускається до робочого місця та продовжує знайомство з особливостями професії разом із призначеним куратором. Щодня після закінчення трудового дня студент заповнює щоденник, відзначаючи у ньому виконані завдання. Відповідальний підхід до вирішення поставлених завдань та достовірне відображення інформації у звіті може бути основою для подальшої підготовки дипломної роботи.

У разі порушення студентом правил внутрішнього розпорядку куратор має право відобразити ці недоліки у щоденнику. Такі зауваження негативно впливають на оцінку практики загалом. Особлива увага приділяється правильному оформленню щоденника відповідно до стандартної форми, затвердженої навчальним закладом. У документі обов’язково проставляються візи представників вишу та підприємства, на якому студент проходить практику. Бланк легко знайти на сайті навчального закладу.

- Advertisement -
- Advertisement -