Мануальна чистка обличчя в косметології: все, що вам потрібно про це знати

- Advertisement -

Мануальна чистка обличчя – одна з найпопулярніших процедур в салонах краси.

Напевно, ви вже чули про ручну чистку. Вона доступна в салонах косметології, і люди, які її регулярно використовують, кажуть, що це один із найкращих способів ефективно розгладити та освіжити шкіру. Професійна та регулярна ручна чистка обличчя може принести дуже хороші результати для здоров’я та зовнішнього вигляду, і вже на другий день після відвідання косметологічного салону шкіра стає помітно більш гладкою, свіжою та сяючою.

Ручну чистку обличчя у Львові пропонує косметологія Si, також, залежно від типу шкіри, і потреб, косметолог може запропонувати ультразвукову або комбіновану чистку. «Косметологія Si»— це поєднання сучасного обладнання з досвідом косметологів, тут створений простір емоційного і фізичного комфорту.  «Косметологія Si» у Львові пропонує такі види чисток обличчя – ручну, механічну, якщо сильно забиті пори, ультразвукову, яка делікатно очищає шкіру, та комбіновану.

Чистка обличчя в «Косметологія Si» у Львові на сайті si.lviv.ua.
Чистка обличчя в «Косметологія Si» у Львові на сайті si.lviv.ua.

Що таке мануальна чистка обличчя? Як проходить процедура і скільки вона займає? Для кого це найбільше рекомендовано? Чи можна зробити це самостійно, вдома? Чи краще відвідати хорошу косметологію? Ми радимо.

Що таке мануальна чистка обличчя і коли приймати рішення про цей вид догляду?

Ручне очищення: все, що вам потрібно про це знати. Мануальна чистка обличчя – одна з найпопулярніших процедур в салонах краси. Цей метод боротьби з прищами і вуграми набув популярності на початку 21 століття, і з тих пір має групу вірних послідовників. Лікування полягає в ручному видавлюванні надлишків шкірного сала з пор, а також видаленні вугрів і підшкірних грудок. Мануальна чистка завжди повинна проводитися кваліфікованим косметологом. Сама процедура займає від години до двох і може супроводжуватися такими неприємними відчуттями, як поколювання, біль і печіння.

Основними показаннями до такого виду процедури є:

 • забруднена шкіра надлишком шкірного сала,
 • вугрі, чорні крапки , папули і прищі,
 • втомлена і сіра шкіра,
 • нерівний тон шкіри.

Очищення у косметолога найбільше рекомендовано людям з жирною шкірою та шкірою, схильною до вугрів, але її також часто вибирають люди з комбінованою шкірою, щоб ретельно очистити її та позбутися чорних крапок та папілом. Процедура призначена як для чоловіків, так і для жінок і може проводитися в будь-якому віці. Хоча мануальна чистка найчастіше використовується на шкірі обличчя, її також можна проводити на інших ділянках тіла, де є плями, наприклад, на спині, плечах і декольте.

На жаль, не кожна людина може пройти процедуру. Основними протипоказаннями для мануальної чистки обличчя є:

 • активні шкірні інфекції, наприклад герпес
 • судинна шкіра,
 • схильність до рубців,
 • запалення шкіри,
 • розацеа.

Чи варто чистити обличчя вручну?

Професійна та регулярна ручна чистка обличчя може принести дуже хороші результати для здоров’я та зовнішнього вигляду нашої шкіри. Вже на другий день після процедури шкіра повинна бути помітно більш гладкою, свіжою та сяючою. Пори очищаються і звужуються, а колір обличчя стає ніжніше і м’якше на дотик. Крім того, відразу після процедури шкіра краще засвоює активні компоненти, що містяться в косметичних засобах, що полегшує її ефективне зволоження та живлення.

До основних ефектів ручного чищення належать:

 • очищення пор,
 • звуження розширених пор,
 • регуляція роботи сальних залоз,
 • освітлення та оновлення шкіри,
 • відлущування відмерлого шару епідермісу,
 • підготовка шкіри до кращого вбирання активних компонентів з нанесеної на неї косметики.

Ручну чистку обличчя необхідно проводити приблизно раз на місяць. Чистку обличчя пропонує косметологія у Львові, також, залежно від типу шкіри, і потреб, косметолог може запропонувати ультразвукову або комбіновану чистку. «Косметологія Si»— це поєднання сучасного обладнання з досвідом косметологів, тут створений простір емоційного і фізичного комфорту.

Все залежить насамперед від типу вашої шкіри та того, наскільки ретельно ви здійснюєте домашній догляд. Одразу після очищення шкіра може бути роздратованою та червоною, але цей стан має самостійно вирішуватися максимум через два дні. Якщо ви помітили, що ваші симптоми посилюються, шкіра болить, горить або сильно лущиться, зверніться до косметолога або дерматолога.

Ручна або механічна чистка обличчя – що вибрати?

Механічна чистка обличчя – це процедури, в яких використовується спеціальне обладнання. Як і у випадку з мануальним методом, вони покликані очистити обличчя від надлишків шкірного сала і токсинів, відлущити мертвий епідерміс і підготувати шкіру до подальшого догляду. Одними з найбільш часто вибираних процедур у цій категорії є мікродермабразія, гідрабразія та кавітаційний пілінг.

Який шлях тоді краще? Однозначної відповіді на це питання немає. Механічна чистка обличчя, як правило, є м’якою та ефективною процедурою для оновлення та покращення зовнішнього вигляду шкіри. Мануальна чистка обличчя корисна людям, які скаржаться на глибокі та докучливі чорні крапки, які неможливо видалити під час кавітації чи мікродермабразії. Вам не потрібно вибирати, тому що ви можете поєднати обидва методи в одному лікуванні. Поширеною практикою в косметології, наприклад, є проведення кавітаційного пілінгу безпосередньо перед ручним чищенням обличчя.

- Advertisement -
- Advertisement -