Бананова дієта – смачно, але мало

- Advertisement -

Незважаючи на те, що банани досить калорійні, позбавитися кількох кілограмів при дотриманні бананової дієти дуже навіть можливо.

Один середньої величини очищений банан важить близько 130 г, в 100 г банана міститься 90 ккал, отже, в одному середньому банані їх приблизно 117. вам особливо не доведеться.

Триденна бананова дієта

Через три дні бананової дієти можна втратити три кілограми ваги. Цілком очевидно, що втрата ваги йтиме за рахунок очищення кишечника та позбавлення від набряків. Але це не так погано, як здається. Так прискоряться обмінні процеси, і якщо після неї не пускатись у всі тяжкі, а дотримуватися принципів раціонального харчування, то результат буде непоганий.

За цією дієтою протягом трьох днів щодня потрібно з’їдати не більше трьох бананів і випивати три склянки знежиреного молока або кефіру. Добовий раціон краще поділити на 6 прийомів їжі, вийде по половині банана у поєднанні з половиною склянки молока, з яких на блендері можна зробити коктейль.

Семиденна бананова дієта

Вона починається з попереднього дня, під час якого з раціону виключаються солодкі, жирні, смажені, гострі та солоні страви. Після цього протягом тижня потрібно їсти лише одні банани (у будь-якій кількості) і пити якомога більше рідини у вигляді мінеральної води без газу та зеленого чаю без цукру.

Ця дієта небезпечніша, ніж триденна, оскільки протягом тижня організм не отримує тваринного білка. Це може негативно позначитися на стані імунітету та на зовнішньому вигляді. Але схуднути можна, як відомо, один банан – це 117 ккал, тому можна з’їсти їх навіть 10 і це буде лише 1170 ккал, тоді як дорослій здоровій жінці, не зайнятій фізичною працею, потрібно щонайменше 1700 ккал. Скинути можна до 7 кг ваги і це вже будуть не лише втрати рідини та шлаків, а й жиру.

Після бананової дієти

Після будь-яких короткострокових дієт, у тому числі і бананових, велике значення має подальше харчування. Якщо такі дієти переносяться насилу, то краще до них не вдаватися, тому що після героїчного подвигу розвивається звірячий апетит і всі скинуті кілограми повертаються, а іноді і з додатком. Якщо ж бананова дієта припаде вам до смаку, то це ваш раціон і його можна періодично повторювати. На триденній дієті можна сидіти раз на місяць, семиденній – раз на 2-3 місяці.

Після того, як дієта закінчиться, потрібно перейти на нормальне раціональне харчування. Не варто вживати жирне м’ясо, смажені страви, солодощі, здобу, солодкі газовані напої. Натомість намагайтеся їсти більше овочів та фруктів.

- Advertisement -
- Advertisement -