Де замовити пластикові вікна в Одесі?

- Advertisement -

Вікна від компанії “Аліас-Одеса” це правильне рішення для безпеки та комфорту на довгі роки.

Вибір вікон це завжди важливе та складне завдання. Адже вони мають бути якісними, зручними у використанні, у ціну має входити монтаж, доставка та встановлення. І тепер тут, на сайті https://www.alias.od.ua/ компанії “Аліас-Одеса” можна знайти все це. Адже саме вікна з якісними склопакетами забезпечують спокій та комфорт у будинку, захищаючи тих, хто знаходиться всередині від вуличного шуму, високої температури у теплу пору року, а взимку від холоду.

До того ж, якісні вікна повинні бути надійними, щоб ніякий злодій і бажаючий проникнути всередину не зміг це зробити. На сторінці сайту компанії “Аліас-Одеса” можна дізнатися ціни на пластикові вікна, і на послуги по їх установці. Тут зможуть запропонувати оптимальні ціни на послуги з усіх видів скління. У компанії Аліас-Одеса нададуть послуги з монтажу вікон, скління балконів та лоджій, зроблять та встановлять будь-які види скління в Одесі.

Компанія "Аліас-Одеса" пропонує пластикові вікна на сайті alias.od.ua.
Компанія “Аліас-Одеса” пропонує пластикові вікна на сайті alias.od.ua.

Чому обирають “Аліас-Одеса”?

Ця компанія є виробником вікон, вона використовує фірмові профілі та фурнітуру (використовується продукція «Рехау», «Стеко», «Века», «ВДС»), що позитивно відбивається на якості вікон. Монтаж конструкцій проводять фахівці компанії.

“Аліас-Одеса” приваблює клієнтів:

  • широким асортиментом продукції – окрім металопластикових вікон можна замовити також двері;
  • широкий спектр послуг;
  • компанія вирізняється індивідуальним підходом до кожного завдання.

“Аліас” також займається склінням балконів в Одесі, тут можна замовити зовнішню обшивку – вона облагородить вид балкона, лоджії. Не забувайте про внутрішнє оздоблення – від нього залежить комфорт зони.

Балкон може стати функціональним куточком – робочим кабінетом, місцем відпочинку. їдальні. Головне, акуратно облаштувати його. Внутрішня обшивка балкона забезпечить привабливий вигляд у зоні, додатково ізолює її від холоду.

У якому форматі працює “Аліас”? Тут можна замовити балкон під ключ у Одесі – це означає, що всі роботи будуть виконані одним підрядником. Для клієнтів це оптимальний варіант співробітництва.

У пошуках нестандартних рішень.

Ми звикли бачити білі пластикові рами. Однак не завжди такі вікна вписуються в антураж. Наприклад, старовинний інтер’єр потребує дерев’яних рам. Не бажаєте ставити такі “примхливі” конструкції, які залежать від мікроклімату і швидко псуються? Тоді попросіть майстрів зробити ламінацію вікон та надати пластику текстуру дерева. Ламінація не погіршує технічні показники вікон, за допомогою неї можна змінювати колір рам. Наприклад, зробити зелені для еко-стилю або блідо-рожеві для кімнат прованс, шебі-шик. Коричневі рами чудово виглядатимуть у класиці.

Головні переваги сучасних пластикових вікон.

  • Ізоляційні властивості.

Витрати на опалення є одними з найбільших для рядових споживачів. Тому природно, що люди намагаються заощаджувати саме на опаленні у зимовий період. Одним із найпоширеніших рішень є утеплення будинку, завдання якого запобігти витоку тепла.

Більшість тепла у квартирах йде через вікна та двері. Запобігти цьому можна завдяки металопластиковим вікнам, оскільки завдяки своїм теплоізоляційним властивостям вони здатні утримувати тепло в приміщенні та перешкоджати проникненню всередину холодного повітря.

  • Менше шуму.

Якщо ви належите до тих людей, які не можуть дозволити собі якісний сон, пластикові вікна допоможуть вам у цьому. Хоча вони зовсім не пов’язані зі сном як таким, завдяки пластиковим вікнам шум із зовнішнього середовища, який проникав би всередину при звичайних вікнах, буде значно знижений. Складніше заснути, коли навколо шум, що може призвести до почуття втоми, коли ви прокидаєтеся вранці.

  • Простий догляд.

З пластиковими вікнами вам не доведеться турбуватися. Їх не потрібно фарбувати, як дерев’яні вікна. Достатньо раз на рік перевіряти, чи не бовтається фурнітура, чи змащувати петлі краплею олії. Не забувайте регулярно чистити рами та провітрювати їх. Завдяки цьому ви захистите вікна від можливих пошкоджень.

  • Ціна.

У порівнянні з євровікнами вони дешевші та доступніші. Тим не менш, ціна не повинна бути єдиною, що вирішує на користь їх вибору. Хоча вони дешевші за дерев’яні, занадто низька ціна може означати неякісну роботу.

- Advertisement -
- Advertisement -