Ранкова зарядка для зайнятих жінок

- Advertisement -

Для того, щоб змусити організм ефективно працювати весь день, треба його спочатку розбудити.

Для цього є кілька простих вправ, які можна робити вдома, причому без пильного нагляду фітнес-інструктора.

Як правильно робити ранкову зарядку

* Якщо у вас для фізкультури в денному розкладі відведено не так багато часу, переходьте до вправ відразу після зарядки в ліжку, але ще до походу в душ.

* Перша вправа – це звичайні присідання. Вони допоможуть запустити дихальну та серцево-судинну системи організму. Водночас вони активізують кровообіг у ногах. Адже тим самим треба бігти на роботу і складати ноги одна на одну під офісним столом.

*Присідайте настільки глибоко, наскільки виходить. Але при цьому намагайтеся не відривати ступні від підлоги. Руки витягнути вперед на рівні грудей. Під час вправи не затримуйте дихання: видихайте на присіданні, а вдихайте, коли тіло повертається у вихідне положення. В одній серії рекомендується зробити 30 присідань. Але для тих, кому це поки що важко можна почати хоча б з 10.

* Ще одна вправа для серцево-судинної системи та ніг – випади вперед. Це чудовий спосіб прокинутися. Адже в ньому чергуються етапи розслаблення та напруження.
Одну ногу винесіть уперед, поставте на всю ступню і зігніть у коліні, а другу залиште прямою і обіпріться на носок. Після цього зробіть кілька пружних присідань і поверніться у вихідне положення.

*Хворе місце офісних працівників – шия, плечі та область між лопатками. Багатьом, напевно, знайоме відчуття скутості у цих областях після повноцінного трудового сидіння за комп’ютером. Іноді шию “затискає” так, що справа доходить навіть до головного болю. Та й постава поступово псується. Тож почнемо гімнастику для спини.

* Для цього багатостраждальної ділянки нашого тіла – наступна вправа, варіація на тему знайомого зі шкільних часів віджимання. Але, оскільки не всі можуть відтиснутись від підлоги, можна використовувати звичайний стілець, стіл чи диван.

*Стілець треба поставте перед собою. Руками обіпріться про його спинку так, щоб ваша власна спина залишалася прямою. При віджиманні лікті розводьте убік, намагаючись зберегти хребет рівним. Ця вправа досить важка, тому треба ретельно розраховувати сили, щоби не втратити рівновагу.

* Бадьорий ранок корисно закінчити стрибками та підскоками під музику. Але рухатись треба так, щоб було комфортно. Адже, незважаючи на те, що вже п’ятнадцять хвилин тіло активно прокидається, це все ще ранок. Та й сусіди внизу можуть вставати на годину пізніше.

Якщо не лінуватиметеся, то ранкова зарядка зарядить вас енергією та гарним настроєм на цілий день!

- Advertisement -
- Advertisement -