Аквааеробіка для схуднення

- Advertisement -

Чи знаєте ви, що аквааеробіка – це ефективний і приємний спосіб рятування від целюліту?

Просто тому, що аеробіка у воді створює ефект гідромасажу. До того ж, шкіра стає пружною, а тіло підтягнутим. Аквааеробіка також дає сон, підвищує настрій, заняття у воді не призводять до втоми, і тому аквааеробіка показана вагітним жінкам!

Загалом, перераховувати достоїнства аква-фітнесу можна довго. Саме тому звертаємо на нього увагу. Сьогодні ми розповімо, в чому полягає аквааеробіка для схуднення, як проходять заняття, відгуки дівчат про аквааеробіку та кілька ефективних вправ для опрацювання всіх груп м’язів.

Переваги аквааеробіки для схуднення

Аквааеробіка – це та сама аеробіка, тільки у воді, в чому і полягає її перевага. Адже у воді наші тіла практично не видно, і ми можемо займатися без комплексів, не соромлячись свого тіла. Вода зменшує вагу тіла, тому займатись легше, але дає опір, тому заняття ефективні.

У воді наше тіло постійно намагається зігрітися, навіть за комфортної температури, тому зайві кілограми швидко зникають: обмін речовин відбувається інтенсивніше. А оскільки, як говорилося, створюється вібрація води під час занять, відступає й целюліт – тіло стає пружним, контури тіла – чіткіше. Вода зганяє вагу, надає тілу пружність, зміцнює м’язи, але не дозволяє набрати м’язову масу.

Загалом завдяки всім своїм плюсам аквааеробіку для схуднення частіше вибирають люди пишних форм, а коли вага починає стабільно зменшуватися, вже не так страшно переходити і до «сухих» видів фітнесу.

Протипоказання аквааеробіки: не можна займатися у воді при циститі, генітальних інфекціях та під час простудних захворювань. Перед початком занять проконсультуйтеся зі своїм лікарем!

Як проходять заняття аквааеробікою

У принципі, заняття проходять стандартно: спочатку розминка, потім основний комплекс вправ, опрацювання проблемних зон і розтяжка. Вам доведеться бігати, стрибати та крокувати у воді, махати руками та ногами, обертатися навколо своєї осі та виконувати танцювальні рухи. Всі вправи показує інструктор, але ви можете займатися самостійно у звичайному басейні. Для цього наводимо нижче кілька вправ аквааеробіки для схуднення.

Для занять аквааеробікою зовсім не обов’язково вміти плавати. Якщо ви займатиметеся разом з інструктором, вам видадуть спеціальний аквапояс. Та й без нього буде досить складно потонути, адже займатиметеся ви або у воді по плечі, або тримаючись за поручні.

Для збільшення навантаження в басейні вам видадуть спеціальні рукавички, що підсилюють опір води, ласти та спеціальні чоботи, аквапояс, обтяження, аквагантелі тощо, так що навантаження не видасться вам надто легким. Також майте при собі гумову шапочку та злитий (закритий) купальник.

І найприємніше: за місяць занять аквааеробікою, за дотримання дієти, ви можете скинути близько 6 кг!

Вправи аквааеробіки для схуднення

Вправ аквааеробіки досить багато, тому ми наведемо лише кілька. Спираючись на них, ви можете скласти свою програму занять. Хоча, звичайно, найкраще займатися разом із інструктором.

Вправа 1. Біг у воді, рівень води при цьому до грудей. Коліна піднімайте високо, а руками рухайте так само, як і при звичайному бігу. Ви можете бігати не тільки на місці, але і басейном, не менше 15 хвилин.

Вправа 2 . Проробляємо стегна та сідниці. Встаньте обличчям до поручнів, вода до грудей. Підніміть пряму праву ногу максимально високо, потім відведіть її назад та опустіть. Спину тримайте прямо. Повторіть по 15 разів на кожну ногу.

Вправа 3 . Тримаючись за поручні, підстрибуйте, повертаючи тулуб то вправо, то вліво. Проробляються косі м’язи живота, м’язи рук. Виконуйте вправу аквааеробіки кілька хвилин.

Вправа 4. Поверніть спиною до борту басейну, обіпріться. Підніміть ноги вперед і починайте виконувати схрещування ногами («ножиці»), або рух, відомий як «велосипед».

Вправа 5 . У тому ж положенні підтягуйте коліна до грудей і повертайтеся у вихідне положення.

Вправа 6 . Здійснюйте випади ногами у воді до пояса. Проробляються стегна та сідниці.

Вправа 7 . Встаньте у воду до пояса. Перед собою покладіть щось нетуне, наприклад шматок пінопласту. Покладіть на нього долоні та починайте тиснути вниз, намагаючись втопити. Тримайте спину рівно, виконуючи вправу аквааеробіки 2-3 хвилини. Проробляються грудні м’язи та м’язи рук.

Вправа 8. Поставтеся на бортик басейну. Затисніть між ніг м’ячик і постарайтеся опустити ноги у воду. Вправа опрацьовує внутрішню частину стегна та прес. Виконуйте 3 хвилини.

Аквааеробіка: відгуки

Уважно поставтеся до відгуків аквааеробіки для схуднення, адже з них ви можете отримати важливу для вас інформацію.

Катерина:

Я від аквааеробіки просто у захваті! Займаючись звичайним шейпінгом, я швидко втомлювалася, тіло ломило та й результатів не було. А на акві і не втомлюєшся зовсім, а результати очевидні! Це мене й тішить! Головне ще не їсти ввечері і займатися не рідше двох разів на тиждень, можна і частіше!

Енн:
Дивно, у мене вага колишня, а ось пухкість стала пропадати, та й обсяги менші.

Катерина:
Для мене водний – це найкращий спорт! Рекомендую всім займатися регулярно. З мого досвіду: ходжу вже місяць по 2 рази на тиждень. Вага не змінюється, а речі на мені бовтаються – обсяги йдуть Загалом купила абонемент і на наступний місяць.

Діана:
Я вже займалася місяць. Точно скажу, що целюліту менше. І все. А ось у нас ще дівчина займається, то вона скинула 30 кг за рік!

Леді:
Так, я згодна, водний супер! Я за два місяці скинула 8 кг! І без дієти! До того ж я кинула курити, бо важко було дихати. Почуваюся чудово! Всім раджу!

Sandra:
Так, аквааеробіка має масу плюсів. Однак хочу додати ложку дьогтю. Перше – я займалася 3 рази на тиждень, і за 2 місяці у мене зіпсувалося 2 купальники, вицвіли і тканина зіпсувалася, стала як ганчірка. На це не одна я скаржусь. Друге – у басейні холодно. Тобто у воді тепло, а ось плечі і голова постійно мерзнуть, постійно намагаєшся поринути у воду, щоб зігрітися. Тому можна захворіти. І по-третє, займаються там одні пампушки, навантаження дається для них, а мені там було незатишно. Тож дивіться, яка у вас група.

- Advertisement -
- Advertisement -