Які переваги дитячої універсальної коляски 3 в 1?

- Advertisement -

Дитяча коляска 3 в 1: плюси, мінуси, чи варто купувати.

Коляска 3 в 1 – популярне рішення для багатьох батьків. Одночасно ви купуєте відразу кілька необхідних речей. У комплект входять: люлька для новонародженого, прогулянкова коляска і автокрісло. Дитячі універсальні коляски підходять для дітей від 1 до 3 років. Однак наскільки це зручно? Розберемося в особливостях подібних моделей.

Універсальність і функціональність таких моделей універсальних колясок безперечна. Дитячі універсальні коляски можна купити на сторінці сайту minibaby.com.ua, тут в інтернет магазині представлені відомі виробники Greentom і Doona. На сайті інтернет магазину Mini Baby.com.ua пропонуються зручні і якісні дитячі коляски і інші товари для дітей в широкому асортименті.

Які переваги дитячої універсальної коляски 3 в 1?

Дитячі універсальні коляски в інтернет магазині на сайті minibaby.com.ua.
Дитячі універсальні коляски в інтернет магазині на сайті minibaby.com.ua.

Плюси коляски 3 в 1:

  • Вигода. Ви платите меншу суму за одну коляску, ніж якби купували три предмета окремо. Ви можете переконатися в цьому, провівши відповідні підрахунки.
  • Багатофункціональність. Дитина може знаходитися в ній в положенні лежачи, сидячи, дитину можна заколисувати, переносити, і, крім того, перевозити в машині.
  • Простота зборки. Виробники припускають, що коляска буде трансформуватися досить часто, тому її конструкція передбачає прості і зручні механізми складання/розкладання і кріплення/від’єднання знімних модулів від шасі. З цим під силу впоратися одній дівчині.
  • Багато місця всередині. Це дуже важливо для прогулянок в холодну пору року: дитину в зимовому одязі можна зверху вкрити теплою ковдрою, і їй буде зручно і комфортно. Це однаково стосується і люльки, і прогулянкової частини коляски.
  • Один стиль. Безперечна естетична сторона. Всі складові виконані в єдиному стилі.

Мінуси коляски 3 в 1:

  • Вага. Прогулянкова коляска, куплена окремо, завжди буде важити менше, адже її шасі повинне витримувати значну вагу знімних блоків.
  • Зберігання. Потрібно бути готовим до того, що знадобиться більше місця, ніж для звичайної коляски, адже ця модель має значні габаритні розміри. Крім того, люлька буде корисна до досягнення дитиною приблизно 6 місяців, потім буде потрібно додаткове місце для її зберігання. Виникає ситуація, коли всі 3 предмета одночасно знаходяться в одній квартирі.
  • Безпека автокрісла. Розробники автомобільних крісел приділяють підвищену увагу безпеці дитини при перевезеннях. Спеціалізоване крісло надійно кріпиться в машині і проходить численні тести. У більшості випадків крісло, яке йде в комплекті коляски 3 в 1, швидше покликане захистити від дорожньої поліції, що убезпечити дитину в дорозі.
  • Складність перевезення в громадському транспорті. Це обумовлено великою вагою коляски та її значними габаритними розмірами створять проблеми при перевезенні.

Купувати чи ні?

Необхідно зважити всі переваги і недоліки. Універсальність і функціональність моделі безперечна, власне, як і її негативні сторони. Перед здійсненням покупки оцініть габаритні розміри своєї квартири, під’їзду, ліфта і багажника автомобіля. При прийнятті остаточного рішення не забудьте уточнити вагу коляски. Важливо розуміти, як часто ви плануєте пересуватися в громадському транспорті та подорожувати.

Якщо залишаються сумніви, зверніться за допомогою до консультантів інтернет магазину Mini Baby.com.ua. Вони розкажуть вам про різні моделі колясок 3 в 1, покажуть альтернативні варіанти.

Правила вибору дитячої коляски.

З того моменту, як сім’я дізнається про швидке поповнення, настає час щасливого очікування та клопоту. Покупки для майбутнього малюка допомагають скрасити останні місяці вагітності або додають радості в перші дні життя новонародженого. І список цих покупок досить значний. Безсумнівним є тільки факт, що одна з найбільш важливих покупок – це перший дитячий транспортний засіб, яким є коляска.

Виробники дитячого транспорту пропонують молодим батькам кілька видів дитячих колясок. Для самих маленьких підійдуть люльки. Це міні-колиски на колесах, призначені для малюків від народження до шести місяців. Вони теплі, широкі і зручні. У них дитина зможе розміститися з комфортом навіть у холодну пору року. Від вітру і негоди захистить непромокальний і утеплений чохол. А для крихт, що з’явилися на світ влітку, можна підібрати вентильований чохол, який захистить від вітру і дощу, але з яким малюкові не буде жарко. Люльки, як правило, мають широку раму з хорошою амортизацією і практичними надувними колесами. Єдиним мінусом такої коляски є те, що вона підходить тільки для короткого проміжку часу. Як тільки підростаючий малюк навчиться сидіти, йому стане незручно і небезпечно у високій люльці.

Ще одним різновидом колясок є трансформери. Це коляски 2 або 3 в одному, які здатні перетворюватися з люльки для новонародженого в прогулянкову коляску для малюків у віці від шести місяців. Такі моделі укомплектовані автокріслом для самих маленьких, яке можна кріпити прямо до шасі. Ця модель зручна своєю універсальністю. Крім того, трансформери часто обладнані обертовими колесами, що додає їм маневреності, вони мають перекидними ручками, бо маля може вивчати навколишній світ, так і подорожувати обличчям до мами. Мінусами можуть стати тільки більш висока ціна і значна вага трансформерів.

Для дітей від шести місяців, які вже можуть самостійно сидіти, призначені ще два види колясок: коляски прогулянкові та-тростини. Прогулянкова коляска може стати основним засобом пересування аж до досягнення дитиною віку трьох років. Ця модель значно легше трансформерів і зручніше колисок, оскільки легко складається, має перекидну ручку, кілька положень спинки, ремені безпеки. Крім того, щоб на прогулянці забезпечити малюкові не тільки свіже повітря, але і цікаве дозвілля, до рами кріпиться сітка для іграшок, а іноді такі коляски оснащені і стільницею для ігор. Але, є одне «але»: часто такі коляски призначені тільки для теплої пори року, тому не мають захисту від негоди. А невеликі колеса, хоч і забезпечені обертовим механізмом, мають поганий амортизацією і прохідністю.

Тростини є ще більш полегшеним варіантом прогулянкової коляски. Вони мають дуже скромну вагу, легко складаються і транспортуються. Ідеальні для літніх прогулянок і поїздок у транспорті. Але вже з настанням осені вони стають даремними, оскільки не можуть захистити малюка ні від вітру, ні від дощу. До того ж вони є виключно засобом пересування, адже позбавлені всіх додаткових переваг попередніх моделей. У деяких моделях спинка не може поміняти положення, ручка не перекидається, відсутні сітка для іграшок і ремені безпеки.

- Advertisement -
- Advertisement -