Позитивний результат використання Дифферин гелю підтверджують багато дерматологів та косметологів

- Advertisement -

Дифферин гель: які переваги та поради щодо використання.

Засіб від прищів Дифферин гель – це лікарський продукт, який створений для боротьби з косметичними проблемами шкіри. Його основна дія спрямована не тільки на усунення висипу та акне, а й зморшок. Дифферин гель вважається найпередовішим і одним із найпоширенішим засобом нового покоління для усунення прищів, який здатний надавати також себостатичний вплив. Купити дифферин гель можна в каталозі продукції на сайті mezo.in.ua.

Дифферин гель пропонується на сайті mezo.in.ua.
Дифферин гель пропонується на сайті mezo.in.ua.

Головна діюча речовина, яку містить засіб для проблемної шкіри Дифферин гель, є адапален, концентрація якого становить близько 0,1 %. Ще одна перевага цього засобу в тому, що його можна використовувати практично у будь-якому віці. Позитивний результат використання цього засобу підтверджують вже багато дерматологів та косметологів, які радять його своїм клієнтам.

Механізм впливу засобу Дифферин гель.

Чорні крапки, висипання, почервоніння та інші недосконалості шкіри з’являються через ряд причин, це:

  • гормональні зміни;
  • підвищена активність функціонування сальних залоз;
  • наслідки алергії та інших перенесених захворювань;
  • попадання шкідливих мікроорганізмів.

Гель від прищів Adapalene (це інша назва засобу Дифферин), впливає саме на причину появи косметологічного дефекту. До його складу входить ексфоліація – це особливий екстракт, який сприяє відлущуванню ороговілих клітин шкіри, завдяки чому верхній шар дерми стає гладкішим.

Також у цьому засобі містяться ретиноїди, які допомагають у боротьбі з мімічними та віковими зморшками. Вони стають менш помітними, і шкіра значно довше зберігає молодість за умови використання засобів, що його включають.

Активні речовини у складі крему від зморшок та інших недосконалостей шкіри потрапляють у верхні шари епідермісу, чим прискорюють природне вироблення колагену та еластину. Також при використанні цього продукту відбувається глибоке очищення та дезінфекція шкіри, тому Адапален можна використовувати і від акне.

Рекомендації щодо використання Дифферин гелю.

Інгредієнти, які містить гель Differin, впливають на причину появи прищів і акне. Якщо наносити засіб щодня перед сном на добре очищену шкіру, можна побачити позитивні зміни вже досить скоро. Головне не допускати попадання гелю на слизові та в очі.

До переваг використання даного крему варто віднести:

  • помітний результат вже у перші тижні після початку використання;
  • можливість використання від прищів за будь-якої стадії проблеми;
  • у складі мазі немає гормональних речовин, тому вона викликає звикання;
  • стійкий результат можна побачити через 1,5-2 місяці від початку використання.

Ще одна перевага цього засобу в тому, що його можна використовувати практично у будь-якому віці. Підлітки можуть застосовувати його для боротьби з висипаннями, а люди зрілого віку для усунення зморшок та збереження молодості шкіри.

- Advertisement -
- Advertisement -