ЕКЗ – це метод, який вже допоміг тисячам пар отримати довгоочікуване щастя

- Advertisement -

Програми ЕКЗ в клініці “Надія Одеса”: дізнайтесь шанси стати батьками.

Сучасні методи діагностики і передові репродуктивні технології допомагають упоратися з безпліддям навіть найскладніших форм. Якщо зараз ваша сім’я зіштовхнулася з труднощами зачаття та народження, не відкладайте вирішення цієї проблеми на потім. Вік – це важливий чинник, який впливає успішний результат. Ось тільки якому репродуктивному центру віддати перевагу? Клініка «Надія Одеса» використовує сучасні методи ЕКЗ, щоб зробити чиєсь життя кращим.

Програми ЕКЗ складаються з багатьох елементів, репродуктологи клініки “Надія Одеса” персонально підберуть найбільш ефективний набір послуг задля досягнення бажаного результату. Клініка репродуктивної медицини “Надія Одеса” пропонує ефективні програми ЕКЗ. Ви зможете доручити фахівцям вирішення головного питання для вашої родини – народження дитини. ЕКЗ  – це метод, який вже допоміг тисячам пар отримати довгоочікуване щастя.

ЕКЗ вже допомогло тисячам пар отримати довгоочікуване щастя батьківства.

Тепер працюють хороші клініки ЕКЗ в Україні, які завжди готові допомогти здійснити найголовнішу мрію. «Чи можемо ми дозволити собі народити дитину за допомогою ЕКЗ?» – таке питання багато хто собі задає. Чинник ціни на послуги, звичайно, важливий. Пари, які звертаються в клініку, завжди цікавить два найголовніші питання: які гарантії і скільки їм вийде ця програма. Кожен випадок – індивідуальний. Фахівці клініки “Надія Одеса” підберуть найбільш ефективний набір послуг задля досягнення бажаного результату.

Шанси завагітніти та народити багато в чому залежить від таких показників:

  • Стану організму жінки;
  • Віку;
  • Форми безпліддя;
  • Інших показників.

Щодо ціни, ми розуміємо, наскільки це важливе питання для сім’ї. Безпліддя може торкнутися кожної сім’ї, достаток яких не завжди дозволяє відразу розпочати лікування. На жаль, держава не може покрити всі витрати, тому сімейним парам потрібен деякий час на фінансову підготовку.

Кожна клініка штучного запліднення працює за розробленим прайсом. Вартість окремих програм може відрізнятися, але зазвичай це не суттєво. В Україні в середньому на штучне запліднення ціна однакова. Запишіться на консультацію в клініку на сайті nadiyaodesa.com.ua, і там можна довідатися, скільки це буде коштувати і які ваші шанси стати батьками.

Які шанси на успішне ЕКЗ?

Після ЕКЗ вагітність настає приблизно в 40% випадках, але знову ж таки, це все дуже індивідуально. До того ж не завжди виходить завагітніти з першої спроби. Тому треба готуватись до другої. Успіх процедури залежить від віку жінки, тому ми рекомендуємо вам не відкладати вирішення цього питання і вже відвідати центр репродуктивної медицини. Фахівці зроблять все, щоб після успішного лікування та 9-ти щасливих місяців очікування ви змогли взяти на руки свою дитину.

 

- Advertisement -
- Advertisement -