Відьмак 4 та 5 сезони у розробці 

- Advertisement -

Netflix дарує нам безліч цікавих проектів, які дійсно варті нашого часу. Витраченого на перегляд улюбленого фільму чи серіалу. Здається, що одним з таких серіалів можна вважати Відьмак.

Хоч і перший сезон серіалу отримав багато негативних відгуків. Але все одно зумів запропонувати глядачам гарну історію всесвіту Відьмак. І ми з вами отримали вже два чудових сезони. І з нетерпінням чекаємо на третій сезон серіалу Відьмак. А ось коли він вийде на платформі Netflix можна дізнатись на сайті VSNews за посиланням ”Відьмак 3 сезон дата віходу серій”. Та багато інших цікавинок з світу кіно та не тільки, скоріше переходь на сайт VSNews, та дізнавайся різні цікавинки та новини.

Отже можна стверджувати, що ми з вами побачимо третій сезон гарантовано. Виходячи з того, що на сайті VSNews опубліковано можна зробити висновок, що ми з вами зможемо побачити не лише третій а також четвертий і п’ятий сезони серіалу Відьмак. Адже в жовтні 2022 року розпочалися роботи над створенням сценаріїв для цих нових сезонів.

Керівництво Netflix впевнені в тому, що серіал зуміє утримати аудиторію. Адже за останні декілька кварталів він втрачає свої позиції, і їм необхідно відновлювати зацікавленість аудиторії до платформи. Адже конкуренція на ринку зростає, і Netflix втрачає свої позиції.

Также стало відомо, що Netflix збільшує кількість проектів які пов’язані з всесвітом Відьмак. Так ми з вам отримаємо новий серіал який вийде на платформі 25 грудня 2022 “Відьмак: Походження” та ще багато запланованих проектів. А ось подобається вам серіал Відьмак чи ні. Та ви в захваті від нових майбутніх проектів Netflix.

Відьмак 3 сезон коли очікувати?

Хоч вже заплановані два майбутні сезони серіалу, але ми в очікуванні третього сезону який повинен з’явитися на платформі у 2023 році. Але можливі зміни та переноси, про це повідомляє VSNews з посиланнями на відповідні амереканські ресурси. Отже очікуємо точну дату виходу третього сезону на початку 2023 року.  А адміністрація сайту VSNews стежить за цією інформацією, тому залишаємо вам посилання на сторінку 3 сезону Відьмак https://www.vsnews.in.ua/vidmak-3-sezon-data-vykhodu/.

На даний момент телепрограми, схоже, працюють майже так само швидко, як і до пандемії, тому, зважаючи на будь-які можливі затримки, ми очікуємо,  третій сезон у 2023 році. Це, безумовно, може змінитися.

Під час розмови з шоураннером Лорен С. Хісріч в останній тиждень листопада 2021 року Digital Spy довідався, що кімната сценаристів вже працює над сценаріями для третього сезону. А робота над третім сезоном розпочалася у 2020 році. А зйомки розпочалися у березні 2022 року. Тому очікуємо на більше новин.

- Advertisement -
- Advertisement -