На що звернути увагу при виборі прогулянкової коляски

- Advertisement -

Вибір прогулянкової коляски – це непросте завдання для батьків.

Зазвичай подібне рішення приймається в тому випадку, коли вік дітей досягає півроку і маля вже може самостійно сидіти. У цей час можна переїхати з люльки в новий транспорт. У даній статті ми розповімо вам, на які характеристики коляски варто звернути увагу, а на які можна закрити очі. Якщо вас цікавлять якісні дитячі коляски, то радимо звернути увагу на магазин Babyup.ua.

В каталозі інтернет-магазину Babyup.ua прогулянкова дитяча коляска представлена в асортименті, тут можна купити моделі від провідних виробників з усього світу. Babyup.ua здійснює імпорт колясок і представляє відомі європейські бренди, такі як Adbor, EasyGo, Eurocart, Colibro, Cavoe, Verdi, Roan, Cebababy, Tega, Maltex, Twins, Coleto. Вибрати і придбати прогулянкову дитячу коляску можна в каталозі на сайті babyup.ua, тут надається офіційна гарантія на всі вироби.

Вибір прогулянкової коляски у відповідності з віком дитини.

Прогулянкова коляска на сайті babyup.ua.
Прогулянкова коляска на сайті babyup.ua.

В каталозі інтернет-магазину Babyup.ua прогулянкова коляска представлена в асортименті, тут можна купити моделі від провідних виробників з усього світу. У відповідності з вимогами дитячих ортопедів і педіатрів, коляска повинна відповідати наступним характеристикам:

  • жорстка спинка. У віці півроку у дітей спостерігається стрімкий розвиток хребта. Якщо ви не хочете відвідувати ортопеда, носити корсет, представленою характеристикою не варто нехтувати, вибираючи коляску;
  • регулювання спинки щодо висоти. Дана процедура може бути ступінчастою або плавною. У першому випадку для маніпуляцій вам знадобиться тільки одна рука. Також може регулюватися підставка для ніг. Таким чином, ви зможете регулювати коляску щодо росту дитини;
  • колеса – повноцінні амортизатори на візку можна зустріти досить рідко. З-за них конструкція виходить громіздкою і важкою. За пом’якшення їзди відповідають самі шини. Таким чином, краще віддавати перевагу колясці, оснащеній м’якими колесами з гуми;
  • ремені безпеки. Вони повинні регулюватися щодо довжини. Бажано, щоб ремені були широкі і п’ятиточкові. У цьому випадку дитина точно випадково не випаде.

Коляска трансформер.

  • Представлена модель ідеально підходить в тому випадку, якщо ви не хочете купувати два окремі візки. Представлений виріб складається з основи і двох змінних складових. Через шість місяців після народження малюка можна замінити люльку на іншу модель. Розглянемо головні переваги коляски трансформера:
  • керувати моделлю можна за допомогою однієї руки;
  • коляска оснащена м’якими великими колесами. Завдяки їм забезпечується хороша прохідність навіть по поганій дорозі;
  • модель відрізняється високою міцністю і надійністю.

Серед недоліків коляски трансформера можна виділити наступні: значна вага, великі розміри, висока вартість.

- Advertisement -
- Advertisement -