УЗД серця у Львові: з поясненням та без черг

- Advertisement -

Серце – це не лише центральний орган кровообігу, а й джерело життя. Воно розташоване у грудній порожнині, має чотири камери та чотири клапани. Важко переоцінити значення кровообігу в життєдіяльності організму людини. Навіть мінімальні відхилення у роботі серця провокують порушення в роботі інших органів та систем. Саме ультразвукове сканування є одним із головних діагностичних методів виявлення порушень серцево-судинної системи. Записатися на УЗД серця, ціна на яке буде прийнятною, можна за телефоном або на сайті клініки «Urosvit», під час спілкування з оператором в чаті легко уточнити вільні дати та особливості підготовки до процедури.

Протягом більш ніж 10 років фахівці медичного центру «Уросвіт» успішно надають послуги у сфері сучасної урології, комп’ютерної та ультразвукової діагностики. В арсеналі лікарів високотехнологічне обладнання провідних європейських виробників. Апарати УЗД експертного класу дозволяють з високою точністю оцінити стан, структуру, розміри серця, його частин, оточуючих тканин та ін.

Основні показання для проведення ехокардіографії

Регулярні профілактичні огляди дозволяють вчасно виявити найменші відхилення в роботі серця, тому УЗД серця доречно проходити як мінімум один раз на рік. Крім того, записатися на УЗД можна за наявності таких симптомів:

  • Поява задишки, болю у грудях, серці.
  • Порушення серцевого ритму.
  • Запаморочення, синкопальні стани.
  • Поява набряків на кінцівках.
  • Ускладнений анамнез: ревматизм, ІХС, підвищений артеріальний тиск та ін.

Досить часто лікарі рекомендують проходити ехокардіографію людям, які активно займаються спортом, або перебувають у постійному стресі. Показане проведення процедури пацієнтам з незадовільними результатами ЕКГ або рентгенограми.

Спеціалісти клініки використовують сучасне обладнання, що є гарантією високоточного результату. Існують різні способи виконання процедури: трансторактальний, трансстравохідний метод та стрес-тест. У медичному центрі «Уросвіт» УЗД серця роблять дорослим та дітям, гарантуючи безпеку та достовірність обстеження.

Переваги УЗД

Ультразвукове сканування серця є одним з провідних діагностичних методів, який користується величезною популярністю в медицині, поряд з КТ та МРТ. Однак, УЗ діагностика позбавлена променевого навантаження та може проводитися безліч разів з метою контролю ефективності лікування. Крім того, на відміну від МРТ, ультразвукове дослідження можна проводити пацієнтам, що мають металеві імпланти в серці або в інших частинах тіла. Вартість сканування набагато нижче вартості інших візуалізаційних діагностичних процедур. Завдяки Ехо КГ серця можна виявляти патологічні зміни, які ще не мають виразної симптоматики та не були виявлені при первинному огляді лікарем.

- Advertisement -
- Advertisement -