Slim-бойлери — які у них переваги і добірка моделей

- Advertisement -

Серед розмаїття водонагрівальної техніки попитом користуються не тільки великі, але і компактні пристрої.

Вузькі (Slim) бойлери відрізняються вишуканістю форм і способом установки в невеликих приміщеннях. Ці пристрої створені для сучасних кімнат з низькою підвісною стелею або для житлових будинків з обмеженим простором. У чому плюси такого рішення, розглянемо у цій статті.

Переваги установки вузького бойлера.

Головний плюс таких пристроїв — це компактність. Завдяки вузькому баку Slim-бойлера питання наявності гарячої води вирішується, незалежно від розмірів приміщення. Серед розмаїття моделей можна знайти як малолітражні, так і бойлери на 80 літрів.

Бойлери Slim за вигідними цінами можна купити в інтернет-магазині Korzina.ua. Магазин сантехніки Корзина.ua – це сайт з зручним інтерфейсом, який стане справжнім путівником по товарах. Магазин сантехніки Корзина.ua пропонує якісні Slim бойлери відомих і перевірених компаній-виробників. Вся команда інтернет-магазину korzina.ua працює над ефективністю, покращує навігацію сайту, робить якісні фотографії та огляди  товарів. Магазин сантехніки Корзина.ua постійно розширює асортимент сантехніки, і стежить за їх якістю.

Slim-бойлери можуть бути різних форм:

  • круглі;
  • овальні;
  • прямокутні.
Бойлери Slim можна купити на сайті korzina.ua.
Бойлери Slim можна купити на сайті korzina.ua.

При цьому виробники вузьких водонагрівачів пропонують як вертикальний, так і горизонтальний способи установки. Це дозволяє підібрати оптимальний варіант під індивідуальний запит. Такий бойлер відмінно підійде для невеликої дачі або ванної кімнати нестандартної форми.

Як влаштований slim-бойлер.

Принцип роботи тонкого Slim бойлера не відрізняється від інших. Нагрівання води здійснюється за рахунок ТЕНу. Він буває двох типів:

  • сухий – захищений від контакту з водою спеціальною колбою, що береже елемент від корозії;
  • мокрий – працює за принципом електрочайника, коли нагрівальний елемент знаходиться у воді. Щоб мінімізувати вплив проточної води на важливі елементи, в бойлерах встановлюють магнієвий анод, який приймає на себе накип. Саме особливості Тена і анода впливають на вартість техніки.

Вузькі водонагрівачі користуються попитом, тому різні виробники пропонують свої варіанти. Всі вони виконані в слім-варіанті, але із збільшеною висотою. Мінімальна ширина бака може бути 334 мм. Серед слім-бойлерів популярні моделі прямокутної форми з можливістю встановлення під умивальник або в шафки.

Якщо приміщення обмежене в розмірах, слім-бойлер стане відмінним рішенням. Компактні пристрої можна адаптувати під потрібні інтер’єр і площу. Завдяки різноманітності форм, обсягів бака кожен зможе вибрати бойлер для своїх потреб.

Бойлер непрямого нагріву Tesy EV.

TESY – найбільший болгарський і один з провідних європейських виробників електричних водонагрівачів, ємностей непрямого нагріву для води. Бойлери Tesy за вигідними цінами можна купити в інтернет-магазині Korzina.ua. Магазин сантехніки Корзина.ua – це сайт з зручним інтерфейсом, який стане справжнім путівником по товарах. Підлоговий бойлер непрямого нагріву EV 11S 400 75 – призначений для гарячого водопостачання в квартирах, будинках і дачах.

Підходить для сонячних систем. Оснащений спіральним змійовиком і призначені для роботи з максимальним тиском води 8 бар. Монтаж приладу здійснюється виключно у вертикальному положенні. Для регулювання температури нагріву використовуються механічні датчики. Вбудований фланець забезпечує легкий доступ до нагрівального елементу у разі його заміни або очищення.

Історія компанії бере початок в 1990 р. зі створення торгової мережі з подальшим розвитком виробництва. В останнє десятиліття TESY продемонструвала швидкий розвиток і представила світу широкий спектр передових продуктів і запатентованих рішень, що відповідають поточним вимогам.

Компанія продовжує свій розвиток за рахунок збільшення потужностей і запуску нових виробничих ліній. Вся продукція відрізняється високою продуктивністю, ефективністю та економічністю. Завдяки якості своєї продукції і ефективного маркетингового розвитку, компанія TESY має значні частки ринку в Японії, Данії, Україні, Румунії, Сербії, Італії, Росії, Болгарії та інших країнах. У виробництві використовуються тільки сучасні технології, такі як склокерамічне покриття, яке наноситься на внутрішні поверхні, де є контакт з водою.

 

 

- Advertisement -
- Advertisement -