Флакони для парфумів – де купити в Україні

- Advertisement -

Флакончики для парфумів – невеликий, але важливий елемент парфумерного бізнесу.

Магазин «Флакон» – це приємні покупки за оптимальною вартістю та ввічливим обслуговуванням. Склад інтернет-магазину регулярно поповнюється новими моделями флаконів, включно з актуальними дизайнерськими зразками. Вся інформація про товар відповідає реальності, оптові закупівлі супроводжуються знижками.

Для відливантів, колекцій наливних ароматів потрібні різні ємності. Інтернет-магазин «Флакон» в Україні пропонує співпрацю оптовим та роздрібним покупцям. Інтернет магазин “Флакон” пропонує купити флакони для парфумерії, тут в каталозі продукції представлено найширший асортимент за доступними цінами. Купуючи флакони на сайті флакон.com.ua за гуртовими цінам, можна значно знизити свої витрати.

Каталог продукції на сайті флакон.com.ua.

Флакони для парфумерії на сайті флакон.com.ua.
Флакони для парфумерії на сайті флакон.com.ua.

У магазині представлені флакони для парфумів різноманітних форм та об’ємів, колірної палітри:

  • флакони з дозатором;
  • металеві, скляні та пластикові пляшечки з глянсовою або матовою поверхнею;
  • спеціальні ємності для ароматичних масел, виготовлені за принципом роликового дезодоранту – усередині обертається поліпропіленова кулька;
  • пробники;
  • комплектуючі – груша-спрей, кришечки, металеві та пластикові спреї;
  • дифузори – пляшечки, палички та набір ароматів для створення запашної атмосфери.

Флакони комплектуються мікроспреєм та розраховані на багаторазове використання. Завдяки герметичній упаковці аромати зберігаються надовго і не вивітрюються. Каталог налічує флакони обсягом від мініатюрних 4-8 мл до містких 120-300 мл.

Для забезпечення рекламних акцій на сайті представлені крихітні колбочки-пробники ємністю від 1 до 5 мл. За бажанням замовника підбирається продукція з кришечкою або зі спреєм на шийці. Асортимент із кольорового кварцового скла виконаний у різноманітних формах та текстурах, виглядає оригінально та святково.

Заявки від оптових та роздрібних клієнтів приймаються на інтернет-сторінці магазину. Щоб повністю оформити покупку, необхідно заповнити дані для відправки посилки та спосіб оплати. Менеджери компанії нададуть всю додаткову інформацію щодо співпраці. Замовлення доставляються по всій Україні.

Як зберігати парфумерію.

У справжнього любителя парфумерії флаконів часом не один десяток, і використовувати їх все за п’ять років, рекомендовані виробником, не завжди вдається. Парфум може зберігатися довше, або зіпсуватися раніше, все залежить від того, як ви його зберігаєте.

Якщо парфум правильно зберігати, він залишиться незмінним і буде радувати вас дуже довго. Перше і найважливіше ― на флакон не повинне потрапляти сонячне проміння. Ультрафіолет згубний для парфумерної композиції і зіпсуватися вона може за кілька місяців.

Настільки ж шкідлива висока температура ― прибирайте флакони подалі від опалювальних приладів і нагрівається побутової техніки. Для сплеш-флаконів (з притертою пробкою) є ще декілька рекомендацій: не чіпайте горлечко руками і не торкайтеся пробкою до шкіри при нанесенні духів.

Холодильник для зберігання парфумів не підходить, так як ароматні рідини не люблять занадто низьких температур, а також їх різких перепадів. Також невдале місце для парфуму ― поличка у ванній. Занадто висока вологість і часті перепади температур.

Кращі місця для зберігання парфумерії ― там, де темно, прохолодно і вологість не надто висока. Полиці шафи або комода, спеціально відведене місце у вбиральні і так далі. Оптимальний діапазон температур ― від +15 до +22 °С.

Чим менше у флаконі залишається парфуму, тим вище ймовірність, що він може зіпсуватися при тривалому зберіганні, так як кисень провокує окислювальні процеси. Тому, якщо ваша колекція досить велика, раціональніше набувати аромати в невеликому обсязі: 30-50 мл або навіть у тревел-флаконах: 7-15 мл

Для зручності користування сплеш-флаконом перелийте частина парфуму в атомайзер. Так вам не доведеться відкривати флакон занадто часто, що мінімізує ризик забруднення та псування вмісту.

- Advertisement -
- Advertisement -