Облаштовуємо балкон разом з компанією «Аліас-Київ»

- Advertisement -

Ремонт і засклення балконів в Києві під ключ: пропозиції компанії «Аліас-Київ».

Якщо Ви бажаєте розширити житловий простір за рахунок балкона, то потрібно замовити його засклення, утеплення та обробку під ключ. Для скління балконів та лоджій тепер використовують склопакети і якісний металопластиковий профіль. Ремонт і засклення балконів під ключ в Києві можна замовити на сторінці сайту https://www.алиас.укр/balkony, такі послуги від компанії «Аліас-Київ» будуть включати цілий комплекс робіт.

Ремонт і засклення балконів під ключ включає роботи по монтажу даху, проводять зовнішню обшивку і утеплення, внутрішнє оздоблення, облаштування підлоги. Компанія «Аліас-Київ» пропонує якісні послуги і вигідні умови розстрочки з оплатою протягом трьох місяців. Виїзд замірника безкоштовний.

Засклення балконів та лоджій в Києві на сайті алиас.укр.
Засклення балконів та лоджій в Києві на сайті алиас.укр.

На всі матеріали та роботи по склінню балконів та лоджій поширюється тривала гарантія. Що сюди входить:

  • зварювання металевого каркасу для встановлення металопластикових конструкцій;
  • безпосереднє скління;
  • внутрішнє та зовнішнє утеплення теплоізоляційними матеріалами з обшивкою сайдингом або вагонкою;
  • встановлення даху або козирка для стоку дощових вод.

В результаті виходить невелика, але затишна кімнатка, куди можна провести електрику, поставити робочий стіл чи зручний диван для відпочинку. Нерідко саме на лоджіях можна побачити невеликі зимові сади та оранжереї.

Монтаж металопластикових вікон та балкони під ключ в Києві: де замовити.

Наближається зима. Зменшити витрати на обігрів приватних будинків та міських квартир цілком можливо. Для цього потрібно замовити металопластикові вікна із встановленням та скління балконів. Завдяки сучасним енергоефективним технологіям Ви зможете насолоджуватися теплом у своїх будинках, не переплачуючи за опалення.

Вартість скління та утеплення лоджій розраховується індивідуально залежно від розмірів. Компанія “Аліас-Київ” працює з профільними системами відомих брендів. Покупцям доступні вікна ПВХ із такого профілю:

  • Рехау – визнана німецька якість;
  • Века – багатокамерні системи з чудовими властивостями шумо- та теплоізоляції;
  • WDS (ВДС) – ідеальне співвідношення ціни та якості;
  • Стеко – українські пластикові вікна, виготовлені за німецькими технологіями.

Яку б систему Ви не обрали, на неї діє гарантія щонайменше п’ять років. А взагалі термін служби вікон ПВХ перевищує 20-30 років. Вони не вимагають якогось особливого обслуговування. Фахівці компанії проведуть необхідні виміри для вікон під індивідуальні розміри та побажання, будь то звичайна міська квартира, офісна будівля або приватний котедж.

- Advertisement -
- Advertisement -