Лікування в Ізраїлі – які переваги клініки Сураски

- Advertisement -

Ізраїль є одним із світових лідерів у галузі охорони здоров’я.

Це стало можливим насамперед за рахунок високого рівня підготовки лікарів. Щоб почати вести самостійну практику, необхідно навчатися не менше 8-12 років, а після регулярно вдосконалювати свої знання. Також впливає наявність кращого обладнання та використання інноваційних способів лікування. Фахівці швидко освоюють новинки та впроваджують їх у практику.

Одним із популярних медичних центрів є клініка Сураски, це місце варто вибрати для лікування з кількох причин, до яких належить:

  • сучасна система діагностики, тому на обстеження йде всього 2-3 дні;
  • установа оснащена передовим обладнанням;
  • спеціалісти суворо контролюють весь процес лікування;

В останні роки лікування онкології в Ізраїлі, в клініці Сураски, стає дедалі популярнішим у пацієнтів з-за кордону, зокрема з України. Більше про переваги лікування раку щитовидної залози в клініці Сураски можна довідатися на сайті https://sourasky.com/onkologiya/rak-shhitovidnoj-zhelezy/, людей, які вирушають на лікування до Ізраїлю, приваблює вигідне співвідношення ціни та якості медичних послуг, а також висока кваліфікація лікарів клініки. Сураски – провідна клініка в Ізраїлі з бездоганною репутацією.

Більше 10% з лікарів, які тут працюють – професори, відомі у всьому світі, які розробляють авторські протоколи лікування та виконали тисячі найскладніших операцій. Всі відділення в клініці Сураски оснащені за останнім словом медичної техніки, у розпорядженні лікарів – величезний арсенал методів лікування, від класичних до інноваційних, розроблених в Ізраїлі, які не застосовуються більше ніде у світі.

Лікування в Ізраїлі в клініці Сураски, деталі на сайті sourasky.com.
Лікування в Ізраїлі в клініці Сураски, деталі на сайті sourasky.com.

Лікуватися до Ізраїлю приїжджають пацієнти з різних країн світу, у тому числі з розвинених західних держав. Причина в тому, що тут є шанс вилікувати серйозні захворювання та отримати кваліфіковану допомогу із меншими витратами. Держава забезпечує їм юридичну підтримку, тому клініки регулярно відбуваються перевірки. Завдяки цьому кожен, хто прилітає до країни, може бути впевненим, що надана йому допомога буде на максимально високому рівні.

Лікування в Ізраїлі – які переваги клініки Сураски.

Щороку до Ізраїлю прилітають тисячі пацієнтів, на сайті sourasky.com можна більше довідатися, які переваги клініки Сураски. Ще в 2014 році клініка Сураски отримала акредитацію JCI – Об’єднаної міжнародної комісії. Усього кілька сотень клінік у світі мають акредитацію JCI, яка підтверджує безпрецедентно високі стандарти якості та безпеки медпослуг у клініці.

Це складний та копіткий процес, який передбачав перевірку понад 1300 стандартів, яким клініка Сураски (Іхілов) повністю відповідає. Зокрема, комісія оцінювала цілу низку клінічних стандартів, а також стандартів управління, які безпосередньо впливають на ефективність надання медичної допомоги. Тому своє знаходження в категорії «топ» ця клініка заслужила по праву, відповідаючи всім вимогливим критеріям сучасної медицини.

Як же вибрати з сотень медичних закладів найкращий?

Пам’ятайте: вам потрібен медичний центр, який надасть медичні послуги найвищої якості та зробить ваше перебування в Ізраїлі комфортним. Медицину Ізраїлю вибирають, тому що тут гарантують:

  • Послуги найкращих лікарів. В клініці Сураски ведуть прийом фахівці, багато з яких є світовими світилами в галузі медицини, професорами, завідувачами відділень найбільших клінік країни, президентами та членами правління професійних об’єднань Європи та США. Ці лікарі повертають здоров’я навіть пацієнтам із найскладнішими випадками захворювань.
  • Високоточну діагностику. У медичному центрі Іхілов застосовують томографи останнього покоління та високотехнологічне скануюче обладнання. Це дозволило лікарям досягти максимальної точності лікування та діагностики раку, дотримуючись головного принципу – у всьому орієнтуватися на конкретного пацієнта. Наприклад: діагностика раку молочної залози в Ізраїлі на даний момент одна з найкращих у світі.
  • Обладнання останнього покоління, наприклад, новітні лінійні прискорювачі , сучасна навігаційна комп’ютеризована система O-ARM, високотехнологічний робот-асистент Da Vinci, установка для операцій на хребті SpineAssist, пристрій IRE NanoKnife, потужне діагностичне обладнання та багато інших клінікою Ізраїлю, як у плані діагностики, і у проведенні лікування.
  • Унікальні малоінвазивні хірургічні методи, якими працюють ізраїльські хірурги, забезпечують мінімальне пошкодження здорових тканин пацієнта. Так, ізраїльські фахівці одні з перших у світі почали виконувати операції на органах малого тазу та черевної порожнини за технологією SinglePort. На відміну від застарілих методик, всі маніпуляції виконуються лише через 1 невеликий надріз. Відновлення займає лише кілька годин, а ризики ускладнень мінімальні.

Як потрапити на лікування до ізраїльської клініки? Насамперед необхідно залишити заявку на сайті sourasky.com або зателефонувати до клініки. Після розмови та вивчення медичних документів пацієнта йому надсилають індивідуальну програму лікування, в якій також вказують вартість консультацій та лікування.

- Advertisement -
- Advertisement -