Металокерамічні коронки – чому вони користуються такою популярністю?

- Advertisement -

Коли хочеться отримати ідеальну якість коронок, які служать роками, однозначно варто віддавати перевагу металокераміці.

Весь секрет міцності металокерамічних коронок полягає в тому, що кераміка наноситься на міцний каркас, який може бути з діоксиду цирконію або металу. Чому кераміка користується такою популярністю? Все просто — вона схожа на природну зубну емаль і виглядає досить естетично. В зубному ряду її неможливо відрізнити.

Особливості металокерамічних коронок.

Кожен раз при втраті зуба або частковому його руйнуванні перед пацієнтом стоїть вибір — яким способом відновити зубний ряд. Хочеться вирішити питання так, щоб не повертатися до нього в найближчі років десять як мінімум. В цьому випадку однозначно слід розглядати варіант металокераміки, яка має відмінні естетичні показники. Про переваги встановлення металокерамічних коронок  на сайті https://mazur.dental/ можна дізнатися більш детально. В клініці «Стоматологія Мазур» встановили вже сотні таких металокерамічних протезів і фахівці добре на цьому знаються.

Тут є послуга “коронка за один день”, коли після встановлення імплантату відразу ставлять тимчасову коронку, поки будуть виготовляти постійну. В клініці «Стоматологія Мазур» встановлюють металокерамічні коронки як на культю власного зуба, так і на імплантати. Металокераміка універсальна і може встановлюватися як на міст, так і на один зуб. В міцності не варто навіть сумніватися. Однак потрібно враховувати, що встановлюють її в основному на жувальні зуби.

Встановлення металокерамічних коронок  на сайті mazur.dental.
Встановлення металокерамічних коронок  на сайті mazur.dental.

Перед установкою металокерамічних коронок необхідно з’ясувати, чи є у пацієнта протипоказання або алергія на метал. Перед процедурою проводять профілактику ротової порожнини і виявляють можливі захворювання, такі як пародонтит. Протезування можливе лише після повного лікування.

Імплантація зубів – які переваги?

Імплантація зубів в клініці «Стоматологія Мазур» являється видом протезування, шо найбільш сучасний, надійний та довговічний. Встановлення дентальних імплантатів – на сьогоднішній день один з найбільш перевірених, надійних і часто застосовуваних у світі способів заміщення відсутніх або таких що потребують видалення зубів.

Суть цього методу лікування полягає в тому, що замість вилученого кореня зуба (або коренів у багатокоренева зубів) встановлюється його штучний аналог – імплантат, на який за тим фіксується з допомогою абатментів (спеціальний «перехідний» елемент) коронка. В результаті Ви знову отримаєте красивий і зручний зуб!

Цирконієві коронки – які переваги?

Якщо хочеться отримати якість найвищого розряду, тоді краще віддавати перевагу сучасним матеріалам. Мова йде про цирконієві коронки. Вони дуже міцні, здатні витримувати навіть жувальне навантаження і підходять абсолютно всім, включаючи алергіків. Їх вартість вище металокераміки, але при цьому і якість відповідна. Відмінності коронок з діоксиду цирконію:

  • повністю прозорі та максимально натуральні;
  • зовні не відрізнити від натурального зуба;
  • мало важать, встановлюють навіть на слабкі зуби;
  • чудово поєднуються з іншими матеріалами;
  • матеріал не всідається;
  • не відбувається деформації через час;
  • зуб захищений від карієсу під час шкарпетки коронки;
  • не реагують на температуру.

Якщо мова йде про передній ряд зубів — лінію посмішки, то не варто навіть сумніватися — необхідно віддавати перевагу цирконію. Адже ця частина зубів завжди на виду, тому потрібна максимальна міцність і натуральність.

- Advertisement -
- Advertisement -