Міфи про медичне золото

- Advertisement -

Золото цінують в будь-якому куточку планети. А для тих, хто не хоче витрачати на омріяні прикраси багато коштів, виготовляється майже невідрізнене на вигляд від оригіналу медичне золото.

Що насправді собою являє медичне золото

Хuping – медичне золото, яке не має конкурентів. І це факт. Особливий сплав з магнію, марганця, молібдена, нікеля, тощо, вкритий шаром справжнього золота доволі міцний та надійний, але при цьому напрочуд легкий та майже невідрізнений зовні від оригіналу.

Маркетологи придумали назву “медичне золото” зі зрозумілою метою – залучити до покупок якомога більше бажаючих. І задумка вдалась! Але популярністю товари цієї групи користуються не завдяки назві, а завдяки якості та зовнішньому вигляду прикрас. Відзначимо також, що використання справжнього золота для зовнішнього шару прикраси дозволяє носити зовсім без проблем ці вироби навіть тим, хто страждає на алергію та деякі захворювання шкіри.

Щоб легше було прийняти рішення стосовно покупки, розповімо про існуючі міфи щодо медичного золота. Розвіємо їх та побажаємо вам гарних обновок.

Медичне золото є недовговічним

Перший міф, про який поговоримо, – термін використання медичного золота. Кажуть, що він дуже короткий, недовговічний. Але ж насправді всі виробі покриті одним з двох типів позолоти:

  • Gold Filled, коли золото наносять, попередньо розігрітим до +900 градусів. Це сприяє надійному скріпленню металу та позолоти, надає виробу гіпоалергенні характеристики та покращує надійність;
  • Gold Plated. Тонким шаром накатується позолота на виріб. Іноді це ще називають напилення. Такі прикраси менше експлуатуються, бо погано переносять вплив оточуючого середовища.

Тож, краще медичне золото купити, обравши Filled технологію, якщо є така можливість.

Медичне золото викликає почервоніння шкіри

Багато хто відмовляється від наміру купити медичне золото в Україні, бо не хоче зіткнутися з алергічними проявами шкіри. Але цей негативний фактор може стосуватися лише неякісних виробів, які покриті не золотом, а якимось хімічним напиленням, яке зовні золото нагадує, а в результаті носіння лише висипання на шкірі провокує.

Медзолото оптом лише від відповідального постачальника – ось вихід для тих, хто бажає займатися продажем цього типу прикрас. Тільки маючи впевненість в якості продукту можна пропонувати його покупцям. А Хuping – це якість, неодноразово підтверджена й відповідними перевірками, й покупцями. Звертайтесь!

Медичне золото виглядає дешево

Прикраси strekoza.biz.ua/uk не можуть виглядати дешево. Воне не блищать надмірно, не приволікають погляд дуже великим камінням або власними розмірами. Все дуже витончено та елегантно. А хіба елегантність може виглядати дешево? Звісно ж, ні! Тож, обираючи прикраси від інтернет-магазину, за цю характеристику можете не хвилюватись.

- Advertisement -
- Advertisement -