Переваги покупки меблів в інтернеті

- Advertisement -

Донедавна рядовий українець навіть не розглядав можливість щось купити, не сходивши до магазину меблів та не подивившись на товар «на місці». Інтернет в основному використовується як засіб зв’язку, отримання новин та розваг. Тільки останніми роками покупки в інтернет-магазинах почали входити у повсякденне життя наших громадян. Водночас на Заході, особливо в США, товари, які продаються через інтернет-магазини, становлять 15% роздрібного ринку.

Причин декілька. По-перше, з кінця 1940-х років західні країни активно просували систему віддалених продажів (торгівля каталогами, товари поштою, «купівлі на дивані»). По-друге, в тих країнах налагоджено систему логістики, щоб замовлений товар можна було доставити у будь-яке місце у найкоротші терміни. По-третє, законодавство цих країн захищає покупців від обману, бракованого товару та недбалості з боку продавців з низькою якістю обслуговування. Таким чином, юридична, технічна база та менталітет покупця готові до укладання угод із використанням Інтернет-технологій. Змінився лише носій: із паперового каталогу на електронний.

6300ca93477cc.jpeg

В нашій країні поки що середньостатистичний покупець купувати меблі в інтернеті не звик, проте магазинів, які торгують нею в режимі онлайн, стає все більше. Деякі з таких інтернет-магазинів належать виробникам меблів, це говорить про те, що в них можна купити якісні меблі за порівняно невеликі гроші. Якщо хочете зробити покупку саме таких меблів, тоді дивіться в інтернет-магазині «Kram-ua». Тут пропонуються предмети для меблювання будь-якої кімнати в будинку по цінам від виробника. Примітно, що тут можна не тільки вибрати меблі за каталогом, але й замовити її виробництво в індивідуальному порядку, а це дозволить створити неповторний і максимально комфортний інтер’єр.

Про переваги

Говорячи про переваги покупки меблів в інтернеті не можна не відзначити, можливість співпраці безпосередньо з виробником. Як показує практика, особисте спілкування покупця/замовника меблів та її виробника практично гарантує, що меблі будуть виготовлені максимально якісно. Цей факт очевидний і незаперечний, і саме він є вагомим аргументом на користь покупки меблів у виробника.

Не варто також забувати, що ціна меблів, виставлених на продаж безпосередньо в інтернет-магазині виробничої компанії, практично дорівнює собівартості її виробництва. Тобто «інтерес продавця» у цьому випадку повністю виключається.

Виробник меблів не тільки готовий запропонувати великий вибір своєї продукції найвищої якості за мінімальними цінами, а й низку додаткових послуг. Наприклад, професійні виміри та рекомендації, оперативну доставку, а також якісну та надійну збірку меблів.

Мабуть, варто визнати, що покупка меблів ще ніколи не була настільки зручною та простою. Іншими словами, якщо ви з якихось причин поки не маєте особистого досвіду у справі меблевого інтернет-шопінгу, то варто виправити цей прикрий недогляд.

- Advertisement -
- Advertisement -