Технологія Moveo – прорив у сфері лазерної епіляції

- Advertisement -

Лазерна епіляція: послуги в медичному центрі Beautycom у Вінниці

Лазерна епіляція – аж ніяк не новий метод боротьби з небажаними волосками на тілі жінок, так і чоловіків. Медичний центр Beautycom у Вінниці надає послуги естетичної косметології, лазерна епіляція тут проводиться по сучасній технології Moveo. Більше про лазерну епіляцію можна довідатися на сайті beautycom.clinic. В медичному центрі Beautycom використовується унікальна розробка італійської компанії DEKA – нова швидка і потужна лазерна платформа для епіляції.

Ця послуга досить популярна в усьому світі. Тому провідні виробники лазерного обладнання постійно вдосконалюють свої установки, щоб лазерна епіляція приводила до бажаного ефекту в максимально короткі терміни. На сьогоднішній день найбільш популярними і ефективними лазерами для лазерної епіляції вважаються олександритові і динамічні лазери, які працюють за новітньою методикою Moveo.

Переваги лазерної епіляції за технологією Moveo

Лазерна епіляція на сайті beautycom.clinic.
Лазерна епіляція на сайті beautycom.clinic.

Технологія Moveo – це справжній прорив у сфері лазерної епіляції. Апарати, що працюють на технології Moveo, оснащені спеціальними сапфіровими провідниками, завдяки яким відчуття від впливу лазера зводяться до мінімуму. У технології такі особливості:

  • Сапфіровий наконечник допомагає охолоджувати місце впливу, при цьому посилюючи силу імпульсу.
  • Завдяки застосуванню технології Moveo лазерна епіляція проходить в рази швидше, безболісно і безпечно для пацієнта. Але найголовніше – лазерна епіляція за технологією Moveo дає 100% гарантію результату. Як показує практика, до 30% волосків зникають вже після першого сеансу.
  • Ще одним важливим фактором є те, що після сеансів лазерної епіляції за принципом Moveo у пацієнта не залишається врослого волосся, опіків, подразнення на шкірі або пігментних плям. Лазери, що функціонують за технологією Moveo, абсолютно безпечні для здоров’я і стану шкірного покриву.

Медичний центр Beautycom у Вінниці надає послуги епіляції, тут надана можливість спробувати процедуру на динамічному лазері з технологією Moveo. Застосування лазерного обладнання такого роду в комплексі з високим професіоналізмом персоналу клініки приносить дуже хороші результати у вигляді швидкого і безболісного позбавлення від волосся на певних ділянках тіла.

Цей новий метод видалення волосся дозволяє пацієнтам позбавлятися від рослинності на будь-якому типі шкіри, включаючи темну. Особливо хотілося б відзначити, що лазер ефективний і для світлого і рудого волосся. Визначити тривалість курсу та необхідну періодичність проведення процедур може фахівець під час особистої консультації в клініці. Записатися на першу консультацію або на курс лазерної епіляції на новітньому обладнанні можна на сайті beautycom.clinic.

Чому треба вибрати лазерну епіляцію Moveo?

Її переваги:

  • Найвища швидкість (в порівнянні з іншими лазерними апаратами для епіляції): усього за 10-25 секунд обробляється 100див2 шкіри (ділянка 10Х10 см). Тобто вся процедура видалення волосся займає максимум кілька хвилин. Подібна швидкість обробки стала можливою завдяки високій частоті проходження імпульсів і сапфіровому наконечника.
  • Повна безпека: виключаються перегрів, поява гіперемії (почервоніння) або опіків на шкірі, обробка лазером не викликає зміни кольору шкіри та інших побічних ефектів.
  • Можливість налаштовувати індивідуальні параметри: простий і швидко реагує» функціонал з базою протоколів дозволяє робити налаштування індивідуальних параметрів і перемикати під час процедури хвилі різної довжини. За одну процедуру наші пацієнтки можуть успішно вирішувати різні естетичні проблеми.
  • Комфорт і безболісність процедури: легка насадка забезпечує плавне ковзання по шкірі, а ви відчуваєте приємні тактильні відчуття. Температура охолодження може налаштовуватися індивідуально з урахуванням порогу чутливості і оброблюваної зони.
  • Універсальність і відмінний результат: технологія Moveo дає потрібний ефект, незалежно від кольору та структури волосся, вашого фототипу.

Під час процедури лазером DEKA MOVEO на волоски і фолікули відбувається вплив концентрованого променя світла певної довжини хвилі, режим підбирається виходячи з індивідуальних особливостей шкіри та волосся пацієнта. Один сеанс проходить швидко і займає близько 20 хвилин, що робить процедуру зручною для зайнятих чоловіків і жінок, час яких розраховано до хвилини. Повний курс – усього кілька процедур. При цьому зберігається ефект «чистої епіляції».

- Advertisement -
- Advertisement -