Іменна казка: ефективний метод розвитку уяви, логіки та творчих здібностей дитини

- Advertisement -

Іменна книжка для дитини – це захоплива історія головний персонаж якої – Ваш малюк. Разом з іншими казковими героями, він подорожує, шукає скарби, вивчає флору та фауну, розмальовує та грає з наліпками. До речі, більшість батьків відзначає, що читання персональних казок  корисне для розвитку дитини. Бажаєте переконатися у цьому? Замовляйте персоніфіковану книжку на сайті https://piuwee.com/.

Казка як спосіб пізнання навколишнього світу

Протягом всієї історії людства казки були засобом обміну цінностями між поколіннями. Ці історії вчили малечу бути дружнім та чуйними, розповідали про добро і зло, спонукали мріяти й досягати мети. Часи змінюються, але казкові сюжети не втрачають актуальності. Не дивлячись на засилля гаджетів та мультиків, сучасні діти досі слухають, читають та вірять у казки.

Чому діти люблять казки?

  • Казка подає інформацію про світ у спрощеному вигляді або ігровій формі.
  • На прикладі казкових героїв дітлахи навчаються долати труднощі, боротися зі злом, допомагати.
  •  Казка – це завжди цікаво.
  •  Спостерігаючи за поведінкою персонажів, малеча розвиває навички оцінювальних суджень.

Ваш малюк – головний герой казки

Персоналізована книга – це історія про Вашу дитину. Отримавши її, малеча дуже зрадіє коли зрозуміє, що ця книжка написана про неї. Подивіться як швидко дитина перегортає сторінки! Це і не дивно, бо їй вже кортить дізнатися які пригоди будуть далі. Така дитяча нетерплячість спонукає жвавіше засвоювати інформацію та розв’язувати задачі. В результаті малюки міркують швидше та виконують більше завдань за одиницю часу.

Переваги іменних казок для розвитку дитини

1.  Цікавий формат отримання нових знань.

2.  Захопливі пригоди.

3.  Розмальовки та наліпки в середині книги.

4.  Прискорений темп засвоєння інформації.

5.  Розвиток творчості та креативності.

6.  Розширення кругозору.

7.  Іменна книжка-казка для дитини – предмет гордості.

Для того, щоб малюк максимально занурився в сюжет казки, потрібно, щоб її головний герой був зовнішньо дуже схожим на нього. Створити такий образ допоможе конструктор piuwee. Уявіть собі, що будь-який дорослий без спеціальної підготовки може зробити персонажа схожого на свого малюка.  Все що для цього потрібно: обрати стать, колір очей, волосся та зачіску. А далі, програма сама додасть створеного персонажа на сторінки іменної книги.

Читаємо, вивчаємо, граємо

Отже, іменна казка поєднує в себе кілька розвивальних активностей. По-перше, її можна читати. По-друге – з нею можна грати. По-третє, вона містить розмальовки й на наліпки. До того ж вченими доведено, що дитина краще засвоює інформацію, коли комбінує візуальний, звуковий й тактильний способи її сприйняття. Ця ідея втілена в іменних книжках piuwee. Прочитайте відгуки та дізнайтеся більше про ці яскраві та приємні на дотик дитячі видання.

- Advertisement -
- Advertisement -