Догляд за шкірою до, під час, після пляжу

- Advertisement -

Нарешті ви на морі, і можна з чистою совістю лежати на пляжі, купатися і взагалі не думати ні про що, крім відпочинку.

Хоча дещо все ж таки варто замислитися: як забезпечити шкірі такий догляд, щоб і засмагнути красиво, і здоров’ю не нашкодити.

Зміст

  • Догляд за шкірою до пляжу
  • Догляд за шкірою на пляжі
  • Догляд за шкірою після пляжу
  • Догляд за шкірою до пляжу
  • Догляд за шкірою до, під час, після пляжу

Підготовку до пляжного відпочинку почніть не за день до подорожі, а за пару тижнів. Ось чим варто зайнятися.

Відлущувати тіло

Для пілінгу будинку підходять скраби, у складі яких, крім абразивних частинок з кісточок абрикоса, кристалів солі та цукру, є компоненти, що доглядають:

Хоч би який «зірковий» склад був у скрабу, користуватися ним щодня не варто. Норма для сухої шкіри – раз на тиждень, для жирної та комбінованої – двічі на тиждень.

Подрібнена шкаралупа плодів арганового дерева дбайливо видаляє відмерлі клітини. Олії аргани, мигдалю, макадамії, троянди живлять, пом’якшують, роблять шкіру бархатистою.

Посилити зволоження

Це пункт номер один у літньому догляді за шкірою, особливо якщо ви збираєтесь у гарячі країни.

Перші дні на сонці — найприємніші (попереду ціла відпустка), але ще й найнебезпечніші з погляду наших взаємин із ультрафіолетом. Про те, як правильно засмагати, ви можете прочитати у цій статті. А щоб процес проходив максимально безпечно, не забудьте покласти у пляжну сумку сонцезахисний крем. Обновляйте захист кожні дві години та після кожного купання, особливо якщо витираються рушником.

При виборі засобу, а точніше, ступеня захисту, пам’ятайте: перші кілька днів вам знадобиться високий фактор SPF 50+, а щойно шкіра покриється легкою засмагою, можна використовувати крем із SPF 20 або 30.

- Advertisement -
- Advertisement -