Косметичка для дачі

- Advertisement -

Взяти косметичку, хай і невелику, за місто все ж таки має сенс.

По-перше, знадобляться засоби для захисту від сонця. По-друге, навіть на природі шкірі потрібно трохи більше, ніж просто умивання.

Зміст

  • Шкіра та навколишнє середовище
  • Косметичка для дачі
  • Шкіра та навколишнє середовище
  • Косметичка для дачі

Доглядати шкіру на дачі необхідно також ретельно, як і в місті. 

Навіть якщо ви нечастий гість на дачі або в селі, це не означає, що за містом можна забути про звичний догляд за шкірою.

Багато хто вважає, що косметика потрібна тільки для захисту від негативних факторів навколишнього середовища, а на дачі повітря свіже, тому доглядати за шкірою не треба. Але це велика помилка!

Через відсутність у повітрі звичного для міста пилу довкілля не перестає бути небезпечним. Парадоксальним чином пил поглинає певну кількість ультрафіолетових променів і там, де її в рази менше, агресивна дія сонця на шкіру стає більш інтенсивною.

Плюс до всього такі проблеми, як сухість, зневоднення, акне, зморшки та пігментація навіть на свіжому повітрі не зникають. Саме тому бьюті-рутина на дачі не повинна відрізнятись від звичної міської. Нагадаємо про основні етапи:

Косметичка для дачі

Обов’язково майте у заміському будинку все необхідне для захисту від ультрафіолету. Щоб щоразу не збирати косметичку для подорожі на дачу, тримайте в заміському будинку необхідний мінімум коштів. Що вам знадобиться? Загалом, те саме, що і вдома, плюс крем з потужнішим сонцезахисним фактором.

Очищення

Очищаючий гель-догляд для вмивання. Для відновлення захисного бар’єру шкіри до складу ввели ніацинамід, пантенол та термальну воду. Вони чудово справляються з неприємним почуттям стягнутості, «замикаючи» вологу в шкірі.

Очищаючий гель з екстрактом огірка. У формулі гелю, що очищає, є все, що необхідно сухій і чутливій шкірі: масло розмарину, гліцерин, екстракт огірка.

Зволоження

Коли шкіра не страждає від нестачі вологи, вона виглядає гладкою, пружною, рівною. Тому нанесення крему з позначкою «зволожуючий» навіть на дачі не скасовується.

Гіалуронова кислота зволожує шкіру, а система сонцезахисних фільтрів захищає її від ультрафіолету, сприяючи покращенню кольору обличчя.

Щоденний гель-сироватка для шкіри, схильної до зовнішніх впливів. Розподіліть всього кілька крапель сироватки по обличчю перед нанесенням крему – і шкіра миттєво підбадьориться: термальна вода і гіалуронова кислота у складі заспокоюють її, захищають і зволожують.

Косметичка для дачі

Після лазні або душу не забувайте про звичний ритуал – зволоження та харчування шкіри. Основне завдання засобів цієї категорії – зволожувати, пом’якшувати, розгладжувати шкіру.

Захист від ультрафіолету

Сонцезахисний засіб – дачний must-have. За містом ви частіше знаходитесь на вулиці, а значить, підвищується ризик отримати сонячний опік, навіть якщо хмарно. Використовуйте санскрин з більш високим SPF, ніж у місті, та не забувайте оновлювати захист кожні дві години.

Універсальний, тому що підходить і сухій, і проблемній, і навіть чутливій шкірі. Забезпечує високий рівень захисту від променів типів А і В, про що свідчить позначка SPF/PPD. Токоферол запобігає оксидативному стресу, термальна вода має заспокійливу дію.

До складу входить астаксантин – потужний антиоксидант з ефективністю в десятки разів вище, ніж у вітаміну Е. Молочко миттєво вбирається, не залишає слідів, підходить для повсякденного застосування.

 

- Advertisement -
- Advertisement -