Серум для обличчя

- Advertisement -

Що таке серум для обличчя – новомодний продукт чи засіб, яким ми користуємося давним-давно, просто називаємо інакше?

Кому і, головне, навіщо потрібний серум? І взагалі, чи варто про нього говорити? Повірте, чи варто. Інакше ми б не присвячували йому цілу статтю.

Зміст

  • Що таке серум для обличчя в косметиці і навіщо він потрібний
  • Види серумів
  • Огляд кращих серумів для обличчя
  • Як правильно користуватися серумом
  • Як вибрати серум?

Що таке серум для обличчя в косметиці і навіщо він потрібний

Серум для обличчя – засіб для додаткового інтенсивного догляду за шкірою , відрізняється рідкою або рідкою гелевою текстурою, часто містить активні інгредієнти у вищій концентрації, ніж інші засоби. Наноситься серум перед кремом, в окремих випадках використовується самостійно.

Серум та сироватка у чому різниця

Серум і сироватка , у чому різниця — питають наші читачі. Відповідаємо — різниці немає жодної: слова «серум» (serum) і «сироватка» позначають одне й те саме різними мовами. Називайте засіб, як завгодно, головне знати, які проблеми він вирішує.

Дізнайтесь, чого вам не вистачає у щоденному догляді за шкірою, відповівши на запитання нашого тесту.

Види серумів

Серуми для особи є зволожуючою основою ( термальна вода , гіалуронова кислота, гліцерин) у поєднанні з активними інгредієнтами різної дії. Це можуть бути вітаміни, мінерали, рослинні екстракти, кислоти, пептиди тощо. Сироватка і серум – це той самий продукт.

Зволожуючий

Зволожуючий серум спрямований на насичення клітин вологою і часто має ефект, що розгладжує шкіру, за рахунок підвищення рівня зволоженості шкіри. Його можна поєднувати з іншими сироватками та використовувати сольно, особливо у жаркому та вологому кліматі.

Вітамінний

Вітаміни можна зустріти мало не в кожному серумі, і це не лише антиоксиданти. Навіщо потрібен серум із вітамінами? Насамперед для захисту шкіри від окисного стресу та для покращення її функцій.

Антивіковий

Антивікові серуми містять ударну дозу антиоксидантів для захисту від руйнуючих клітин шкіри вільних радикалів, а також інгредієнти для корекції зморшок. Це пептиди або рослинні компоненти, що стимулюють синтез нових клітин.

Серум для контуру очей

З’явилися зволожуючі концентрати-серуми для очей (століття), які зазвичай містять кофеїн, відомий тонізуючими властивостями.

Огляд кращих серумів для обличчя

З великої різноманітності серумів/сироваток ми вибрали ті, що особливо подобаються редакції. Радимо вивчити цей список і, можливо, спробувати щось, щоб на власній шкірі випробувати всі переваги такого б’юті-продукту, як серум.

Сироватка для тону шкіри. Якщо у вас є схильність до гіперпігментації, зверніть увагу на цю сироватку з вітаміном C, а також з екстрактами білої берези та півонії – чудова комбінація для неагресивної та поступової боротьби з пігментними плямами.

Високоефективна антиоксидантна сироватка Serum 10. З антиоксидантної колекції SkinCeuticals ми вибрали саме цю сироватку за ефективне поєднання аскорбінової та ферулової кислот, які разом стійко тримають оборону, не дозволяючи факторам середовища негативно позначитися на стані шкіри як у короткій, так і довгостроковій перспективі.

Інтенсивна заспокійлива сироватка. Одна з небагатьох сироваток, завдання яких інтенсивно заспокоювати надчутливу і схильну до алергії шкіру. Що у складі? Термальна вода з джерел La Roche-Posay, яка сама по собі зменшує почуття дискомфорту, а також нейросенсин, що заспокоює шкіру, та комплекс осмолить + гліцерин для підтримки природного захисного бар’єру та інтенсивного зволоження. Можна застосовувати без крему та наносити на шкіру навколо очей!

Серум випускається у ампулах. Курс перетворення шкіри розрахований на 30 днів. Втім, вже і через 10 днів помітний ефект гладкості, сяйва , пружності. У складі — вітамін С, пептиди, що стимулюють вироблення колагену, та два види гіалуронової кислоти.

Засіб догляду з текстурою сироватки, покликаний відродити молодість шкіри, обзавівся новою формулою з пре-і пробіотиками, які зміцнюють мікробіом шкіри. Нововведення пішли на користь продукту – про це говорять і відгуки користувачів.

Серум, що містить два види гіалуронової кислоти і вітамін B5 (благотворно впливає на захисний бар’єр), містить також мадекасосид – необов’язково вимовляти назву цього інгредієнта, достатньо знати про його здатність стимулювати синтез колагену. А ще краще, випробувати у дії цю сироватку.

Як правильно користуватися серумом

Як правильно використовувати серум? Сироватку можна використовувати курсом або на постійній основі. Зазвичай вони випускаються в пухирцях з піпеткою, що дозволяє точно відміряти дозу – пари крапель вистачає на обличчя.

Як наносити серум на шкіру обличчя:

Серум підбирається відповідно до стану шкіри та конкретної проблеми, яку треба вирішити. Зазвичай в інструкції до товару чітко прописані його властивості і кому він адресується.

Вітамін С у складі серумів може підвищити сприйнятливість шкіри до ультрафіолету, тому рекомендується використовувати протягом дня скрін з високим SPF.

 

- Advertisement -
- Advertisement -