Косметика професійної дії для домашнього застосування

- Advertisement -

Користувачі косметики стають все більш знаючими, а б’юті-формули, щоб відповідати їхнім очікуванням, все більш високотехнологічними.

Настільки, що багато хто з них може зрівнятися з професійним доглядом.

Зміст

  • Особливість професійної косметики
  • Як вибрати професійну косметику
  • Особливості косметики для домашнього застосування з «професійними» властивостями
  • Правила застосування

Особливість професійної косметики

Ось основні характеристики професійних засобів.

1 Формула забезпечує помітну корекцію недоліків.

2 Висока концентрація активних інгредієнтів дає швидкий ефект.

3 Косметику наносять фахівці, здатні коригувати догляд у разі потреби.

4 Як правило, контроль дозування препарату здійснює спеціаліст.

5 Передбачається курсове застосування, знову ж таки під контролем спеціаліста.

Професійна косметика має на увазі індивідуальний підхід та індивідуальний підбір дозування та складу, поєднання її з іншими процедурами для максимальної ефективності. © Getty Images

Проте останніми роками, з одного боку, ми самі наважилися, навчилися розбиратися у бьюті-премудростях, високих технологіях і хочемо більше ефекту за меншу одиницю часу без зайвих витрат. А з іншого боку, вчені, які добре розуміють запити сучасних користувачів, змогли розробити відповідні методи.

Як вибрати професійну косметику

Відразу скажемо: ми наполягаємо на тому, що професійні засоби може порадити лише фахівець. Наносити їх, в ідеалі, теж повинен косметолог, враховуючи тип шкіри пацієнта, а також проблеми.

Інша справа, якщо йдеться про косметику для домашнього застосування, але з характеристиками професійної: швидкодія, висока ефективність, склад. Як підходити до вибору відповідних продуктів?

Особливості косметики для домашнього застосування з «професійними» властивостями

Професійна косметика для домашнього застосування досить часто припускає, що ми змішуємо компоненти. Майже як у лабораторії!

1 Пілінг з фруктовими кислотами та екстрактом лушпиння кіноа призначений для відлущування. Його застосовують перші 2 тижні. Шкіра стає свіжою та оновленою. Ця фаза є підготовкою до наступного етапу.

2 Другий склад на основі гліколевої та саліцилової кислот забезпечує більш глибоке оновлення шкіри, пори зменшуються, рельєф вирівнюється, зморшки розгладжуються.

Як і всі пілінги, засіб використовують перед сном. Після застосування наносять нічний крем. А вдень обов’язково застосовують сонцезахисну косметику.

Концентрат молодості подвійної дії. Змішуючи два склади в одному флаконі, ви отримуєте «свіжоприготовлений» активний засіб з екстрактом пробіотиків і потужними антиоксидантами. Концентрат знижує чутливість шкіри, оберігає її від зовнішніх негативних факторів, посилює її власні захисні функції перед оксидативного стресу – однією з головних причин старіння.

Правила застосування

Позначаючи свою продукцію як косметику з професійною дією для домашнього використання, виробник обіцяє нам видимий ефект та високу безпеку. Зрозуміло, при реактивній шкірі будь-який засіб варто протестувати перед застосуванням та суворо дотримуватись рекомендацій.

- Advertisement -
- Advertisement -