Як відновити шкіру після моря

- Advertisement -

Стан шкіри після відпочинку на морі

Розповідаємо, що потрібно робити, щоб привести до тями шкіру після відпустки, особливо якщо ви перестаралися із загаром або забули вчасно нанести санскрин.

Зміст

  • Стан шкіри після відпочинку на морі
  • Три засоби для відновлення шкіри

Стан шкіри після відпочинку на морі

Якщо це ваш випадок, значить, ви перестаралися із засмагою і отримали те, що заслужили: зневодненість, гіперкератоз та запалення на ґрунті фотопошкодження. Робити нічого — треба шкіру швидко відновлювати. Лікар-дерматолог, експерт пропонує таку програму порятунку шкіри:

1 підвищити рівень зволоженості епідермісу;

2 відновити бар’єрні функції шкіри;

3 поповнити антиоксидантні ресурси.

Повернувшись додому, проінспектуйте свій б’юті-арсенал і доповніть його продуктами, що оздоровлюють шкіру. Поговоримо про них докладніше.

«Якщо шкіра сильно пересушена сонцем, потрібно поспішно нормалізувати водний баланс тканин», — каже експерт.

З цим завданням впораються концентрати на основі гідрофіксаторів – особливих інгредієнтів, які, з одного боку, наповнюють клітини вологою, а з іншого, не дозволяють випаровуватися.

Зволожуючі сироватки. Зволожуюча маска

Якщо шкіра виглядає як пергамент, або пережила сонячний опік, доповніть догляд зволожуючою маскою. Бажано, щоб у складі маски були присутні як інгредієнти, що зволожують, так і заспокійливі шкіру.

“Тривала інсоляція підриває захисні ресурси шкіри, тому як під час відпустки, так і після нього використовуйте засоби з антиоксидантами – підійдуть будь-які, починаючи від вітаміну Е і зеленого чаю, закінчуючи азіатською центелою і ресвератролом”, – радить експерт.

Єдине застереження – остерігайтеся вітаміну С у високих концентраціях, оскільки він провокує фоточутливість шкіри.

 

- Advertisement -
- Advertisement -