Що таке функціональна косметика

- Advertisement -

Технологічний прогрес, помножений на старання маркетологів, призвів до появи найрізноманітніших категорій косметики, у тому числі й функціональної.

Якщо ви хочете знати, чим такі засоби відрізняються від інших, вам сюди.

Зміст

  • Функціональна косметика по-корейськи
  • Функціональна косметика по-європейськи
  • Краса по-американськи
  • Антивікові засоби
  • Відбілюючі засоби
  • Сонцезахисні засоби

Функціональна косметика по-корейськи

Відповідно до корейського законодавства, до цього виду бьюті-коштів відносяться. І дія їх має бути перевірена та доведена.

Функціональна косметика:

З одного боку, це більше, ніж косметика, яка маскує недосконалості або забезпечує суто візуальний ефект. З іншого боку, це не лікувальні засоби, націлені на порятунок від таких проблем, як акне або розацеа.

Можна припустити, що якби подібна концепція профілактичної, функціональної косметики сформувалася у нас, то ключовими стали зволожуючі засоби. Але через генетичні та кліматичні особливості азіатські жінки набагато менше страждають від сухості та зневодненості шкіри, тому ці проблеми для них не в пріоритеті.

У Европі та США функціональною косметикою нерідко називають саме дерматокосметику, космецевтику, активну косметику — оскільки її функціональність (виконання заявлених обіцянок) підтверджена лабораторними дослідженнями. А сама вона, подібно до функціонального харчування, покликана:

Функціональна косметика дає більше ніж поверхневий косметичний ефект. Вона покращує стан та якість шкіри.

Краса по-американськи

У США спостерігається цікава тенденція: як тільки оголошується новий суперфуд , багатий на антиоксиданти та інші чарівні біологічно активні речовини, його екстракти, витяжки, олії поповнюють список інгредієнтів косметичних продуктів. Якщо суперфуд загалом благотворно діє на організм, чому б не «підживитися» ним і зовнішньо.

У функціональної США часто називають косметику, що містить натуральні харчові інгредієнти. Але ми пропонуємо дотримуватись початкового, східного підходу.

Антивікові засоби

Антивікова косметика, з погляду функціональності, мабуть, найцікавіша. Тут застосовуються неймовірні досягнення сучасної науки та біотехнологій. Якщо впровадження інноваційних молекул у доступні широкому загалу медичні препарати вимагає величезної кількості погоджень і перевірок, їх шлях до промисловості краси дещо простіше. Тому для аудиторії 35+ вже зараз доступні найінноваційніші формули.

«Найближчими за своєю будовою до природних молекул, що утримують вологу в шкірі, є сахариди та олії. Приклади сахаридів – манноза, рамноза чи гіалуронова кислота. Олії рослин компенсують відхилення у складі масел гідроліпідного шару, що утримує вологу в шкірі. Сквален – один із основних компонентів захисного бар’єру шкіри, що визначає її здоровий стан. У косметичних засобах можна знайти його рослинний аналог — сквалан».

Проксилан і гіалуронова кислота стимулюють функціонал шкіри, активізують вироблення колагену.

Ця категорія засобів не користується в Європі та Америці такою ж шаленою популярністю, як в Азії. Але факт: гіперпігментація – один із супутників старіння шкіри та ознака нехтування захистом від сонця. Попит на відбілюючу косметику залишається стабільним ще й завдяки ластовинням, які не всі знаходять чарівними.

Сонцезахисні засоби

Чітке коло обов’язків та користь для здоров’я загалом роблять ці продукти обов’язковими для всіх вікових категорій. Причому SPF 15 – мінімум, який пропонують більшість денних чи тональних кремів.

Для світлої шкіри, а також після пілінгів, у тому числі домашніх, доречний фільтр не нижче 30. Найвищий на сьогоднішній день — SPF 50.

 

- Advertisement -
- Advertisement -