Патчі від зморшок

- Advertisement -

Як відомо, під час зустрічі люди перш за все дивляться у вічі співрозмовника, отже, у зору виявляється і зона навколо очей.

Ще одна нагода задуматися про додатковий догляд за цією областю особини. Патчі у цьому сенсі – справжнє спасіння.

Зміст

  • Що таке патчі для очей
  • Чи допомагають патчі від зморшок
  • Як вибрати патчі для шкіри навколо очей від зморшок

Що таке патчі для очей

Через швидкий темп життя, стресів і перевантажень ми регулярно недосипаємо, що неминуче залишає сліди втоми на обличчі, у тому числі в області навколо очей, де шкіра особливо тонка і ніжна.

Що таке патч? Принцип дії, по суті, той самий, що й у тканинних масок для обличчя – ткана або гелева основа, просякнута міксом активних інгредієнтів. Використовувати патчі можна будь-якої доби. Вранці вони рятують від набряку, приховують сліди безсонної ночі. А ввечері розгладжують шкіру та дарують справжній релакс.

Види патчів

Сьогодні на ринку представлена ​​величезна різноманітність патчів для очей, призначених для різних цілей та виконаних із різних матеріалів. Ірина Ваваєва, експерт з догляду Lancôme , виділяє два основні види: «Матеріали, що використовуються для патчів, можуть бути різними, але найпопулярніші — біоцелюлоза та гідрогель. Обидва матеріали безпечні, використовуються також у медицині та пластичній хірургії. Їхня унікальна якість — забезпечення ідеального зчеплення зі шкірою».

1 Патчі з біоцелюлози можуть бути з просоченням і без неї. Якщо вони не просочені, то спочатку треба нанести засіб для догляду, а потім прикласти патч. Він спрацьовує як поршень, забезпечуючи проникнення активних компонентів у поверхневі шари шкіри. Такі патчі можна використовувати із будь-яким кремом.

2 Гідрогель просочується засобом.

Сьогодні патчі стали звичним та улюбленим засобом догляду за шкірою для багатьох жінок та навіть чоловіків. Секрет успіху ось у чому:

1 ефективність формул – як правило, це сучасні засоби зі збалансованим складом для шкіри навколо очей, які можуть зволожити, розгладити, підтягнути шкіру, скоригувати припухлості і темні кола ;

2 зручність застосування їх не треба змивати, як маски, не доводиться терти зайвий раз ніжну шкіру навколо очей;

3 Швидкий ефект.

На думку експертів, патчі сприяють якнайшвидшому засвоєнню продукту, а тому можуть давати відразу видимий ефект. У тому числі й розгладжувати зморшки. Це стало можливим завдяки особливому складу патчів для очей проти зморшок, в основі яких вода та гідратуючі речовини: гіалуронова кислота та гліцерин. У складі патчів також можна знайти:

Але, використовуючи патчі, не варто забувати і про основний догляд у вигляді крему , сироватки для зони навколо очей. Патчі – це лише додатковий догляд, а також SOS-догляд, коли треба швидко привести себе до ладу – стерти сліди втоми навколо очей та розгладити зморшки.

Як вибрати патчі для очей від зморшок

Вибираючи патчі проти зморшок, слід звертати увагу на склад засобу. Основні антивікові та зволожуючі компоненти:

1 гіалуронова кислота ;

2 колаген;

3 ретинол;

4 пептиди ;

5 вітаміни.

Область навколо очей має унікальну будову. Верхнє і нижнє повіки утворюють шкірно-слизову ділянку, тобто їх зовнішня поверхня покрита шкірою, а внутрішня — є слизовою оболонкою, яка захищає очне яблуко. Почасти тому шкіра повік вразлива.

Щоб допомогти жінкам зберегти виразність обличчя, бренд Lancôme рекомендує свій крем для шкіри навколо очей «Advanced Génifique Yeux Активатор Молодості» та доповнює його засобами інтенсивного догляду, один з яких – маска у вигляді патчів Advanced Génifique Yeux Light-Pearl, у складі якої екстракт пробіотиків підвищеної концентрації. В результаті забезпечується освіжаючий ефект, шкіра стає більш сяючою та пружною.

 

- Advertisement -
- Advertisement -