Бойові мистецтва для жінок: що вибрати?

- Advertisement -

Щоб підтримувати м’язи у тонусі, жінки обирають йогу, пілатес чи тренажерний зал.

Але є й такі, які душу і тіло прагнуть зміцнити східними єдиноборствами: тим, чим займаються в основному чоловіки.

Захопившись цими видами спорту, слабка стать почувається сильним, впевненим, рішучим, але водночас дуже спокійним, не робить необдуманих вчинків. Завдяки бойовим мистецтвам жінки вчаться бути врівноваженими, чудово володіти не тільки фізичною силою, а й духовною думкою.

В основному, східні єдиноборства залучають жінок не так демонстрацією сили удару, як технікою виконання рухів.

Капоейра

Це система самооборони та нападу, винайдена в Бразилії на основі знань індіанців американського континенту та африканських рабів. Вона являє собою не просто бойове мистецтво, а справжній танець із незвичайною технікою руху тіла (особливо ніг) та переміщення його у просторі.

Капоейра – свого роду гра, яка починається з того, що всі учасники сідають у коло, що символізує сонце. У ньому відбувається дійство – двоє людей, які ведуть бій, демонструють справжню музичну виставу під східні мотиви з елементами акробатики та гімнастики.

Жінка, займаючись цим видом єдиноборства, може чудово розтягнути м’язи і зробити тіло більш привабливим, гнучким та жіночним.

Тай-бо

Перш ніж ви почнете займатися цим фітнес-тренуванням, проконсультуйтеся з лікарем. Протипоказанням до тай-бо можуть бути захворювання серцево-судинної та ендокринної систем.

Тай-бо поєднує в собі рухи бойових мистецтв – карате, таеквон-до та боксу, а також елементи аеробіки під енергійну музику. Тривалість занять складає 55 хвилин. Для тренування використовують боксерські рукавички, груші, скакалки.

Цей вид фітнес-тренувань дає дуже відчутне навантаження на жіночий організм. Одне заняття з енергетичних витрат можна порівнювати із забігом на десять кілометрів, також під час кожного заняття спалюється щонайменше 800 кілокалорій, що дуже важливо для дівчат бажаючих схуднути.

А-бокс

А-бокс – це один з різновидів тай-бо. Цим словом називається бойова аеробіка, що розвиває чіткість і координацію рухів, яка не просто зміцнює жіночий організм, а робить його витривалим, а отже. менш схильним до стресу. Для занять використовуються боксерські рукавички, спортивна груша та музичний супровід.

А-бокс – це прекрасний спосіб позбутися від подразнення, що накопичилося, і негативних емоцій. Ви зможете не тільки опанувати навички самооборони, але й зробити свою талію тоншою, скинувши зайві кілограми.

Файтінг-клас

Змішаний урок, що складається з елементів боксу, кікбоксингу та таеквон-до, називається файтинг-класом. Усі частини заняття мають різну інтенсивність і по-різному впливають організм. Зазвичай застосовується різноманітне спортивне устаткування. Такі заняття як сприяють розвитку фізичної сили та швидкості реакції, а й дають прекрасний емоційний заряд бадьорості.

Тривалість занять файтинг-класу складає 50-60 хвилин, обов’язковою частиною наприкінці тренування є розслаблюючі вправи, які допомагають відновитись і фізично та духовно.

- Advertisement -
- Advertisement -