Сирна дієта: з жирами, білками та без вуглеводів

- Advertisement -

Сирна дієта – білкова, але вона відрізняється від м’ясної тим, що білок, що міститься в сирі, краще засвоюється організмом.

Сирну дієту потрібно застосовувати обережно і короткостроково, тому що із споживанням сиру організм отримує білки та жири, але в цьому продукті немає вуглеводів.

Ви можете влаштувати розвантажувальний сирно-винний день або протягом тижня дотримуватись м’якої сирної дієти. Купуйте тверді сорти продукту, що містять мінімальну кількість жиру – 10-12%, не дуже солоні та не гострі. Вміст жиру у сирі визначається стосовно ваги його сухих речовин (без води).

Ця

дієта підійде для вихідних, тому що при ній з кожним прийомом їжі потрібно випивати деяку кількість сухого білого вина. За такий день розвантаження можна скинути 500 г.

Зразкове меню на розвантажувальний сирно-винний день – п’ять разів на день по 70 г сиру з одним сухим хлібцем та 50 мл сухого білого вина. Між їдою потрібно обов’язково випивати близько 1,5 л рідини (води або зеленого чаю). Таке розвантаження підійде лише молодим та здоровим людям.

Тижнева сирна дієта

Скинути при ній можна близько 7 кг. Але вона не рекомендована тим, хто страждає на захворювання нирок і серцево-судинної системи. Прийом їжі при сирній дієті має становити 5-6 разів на добу. Зразкове меню тижневої сирної дієти:

* 8-00 – чорна кава або чай без цукру;
* 10-30 – одне варене яйце;
* 13-00 – 200 г нежирного відвареного м’яса (яловичина або птиця);
* 15-30 – 100-150 г сиру 10-12% жирності;
* 18-00 – 200-250 г знежиреного сиру;
* 20-30 – склянка нежирного кефіру.

Так само, як і в день розвантаження, потрібно пити до 1,5 л води в день.

Повторити таку дієту можна за три місяці. Після неї перейдіть на звичайне раціональне харчування з великим вмістом вуглеводів у вигляді овочів, фруктів і злаків. Це дасть струс організму, і обмін речовин піде інтенсивніше.

- Advertisement -
- Advertisement -