Топ-5 інновацій у косметиці

- Advertisement -

Прогрес у промисловості краси набирає обертів.

Саме час розповісти, які перспективні відкриття позитивно вплинуть на стан нашої шкіри.

Зміст

1. Пептиди
2. Мікробіомна технологія
3. Ретинол у новій формі
4. Фрагментована гіалуронова кислота
5. Пробіотики

1. Пептиди

Пептиди використовують як сигнальні молекули, що посилають шкірі повідомлення з різними установками:

Список можна продовжувати і він постійно розширюється. Пептиди – це майбутнє косметики. Причому світле.

2. Мікробіомна технологія

Відкриття власного екосередовища шкіри, яке є сукупністю мікроорганізмів, допомогло знайти нові шляхи вирішення таких проблем, як атопічний дерматит і лупа. З’ясувалося, що вони пов’язані з порушенням балансу мікробіома шкіри. Понад те, біологи разом із дерматологами розробили косметичні засоби, здатні його відновити.

3. Ретинол у новій формі

У цього потужного косметичного інгредієнта, здатного буквально перетворювати шкіру, є одна неприємна особливість – провокувати надто бурхливу реакцію, яка виражається в лущенні, роздратуванні, почервонінні. Сучасні розробники навчилися обходити цей недолік, створюючи формули, що не викликають реакції навіть у чутливої ​​шкіри. При цьому всі таланти ретинолу залишилися за нього.

4. Фрагментована гіалуронова кислота

Або низькомолекулярна гіалуронова кислота відрізняється невеликим розміром молекул. Це визначає її здатність проникати в нижні шари епідермісу, притягувати себе вологу і, збільшуючись у розмірі, розправляти зморшки зсередини за принципом косметичних ін’єкцій.

5. Пробіотики

Впровадження в косметичні формули лакто- та біфідобактерій дозволило вирішити одне з першочергових завдань антивікової косметики – відновити власні захисні функції шкіри. А вони, як відомо, з часом знижуються, що не найкраще відбивається на зовнішності: шкіра стає сухою і тьмяною, а колір обличчя — нерівним. Пробіотики можуть виправити становище, відновлюючи та зміцнюючи місцевий імунітет.

- Advertisement -
- Advertisement -