Ідеальні продукти для обіду в офісі

- Advertisement -

Під час обіду на роботі не завжди зручно їсти домашні страви, тому потрібно щоразу думати, яку їжу можна взяти з собою.

Щоб ситно та смачно пообідати на роботі, можете використати перелік ідеальних продуктів.

Корисно, смачно, досить апетитно. Декілька яблук, банани або апельсин освіжать організм і додадуть йому зовсім не зайвих вітамінів.

Один мінус – фруктами складно насититися. Але з іншого боку, у цьому чудова можливість контролю своєї ваги.

Сухофрукти

При тому що сухофрукти багаті на вітаміни, мінеральні речовини і велику кількість корисних вуглеводів, вони ще й займають мало місця, що робить дуже вигідним кандидатом для наших цілей. До того ж у них достатньо калорій для того, щоб угамувати голод і навіть знизити невгамовний апетит. Крім того, калорії, що містяться в них, не такі шкідливі, як у цукерках та шоколаді.

Горіхи

Всі горіхи – багате джерело білка, вітаміну В, вітаміну Е та мінералів – кальцію, заліза, магнію та калію. Багато горіхів дуже калорійні і, відповідно, добре втамовують голод. До того ж горіхи відповідають головним вимогам для офісної трапези – зручно, без додаткового приготування та без запаху.

Йогурти, сир, кефір

Кисломолочна продукція – правильний супутник корпоративних перекусів у багатьох співробітників. А все тому, що це дуже смачно, компактно, не потребує спеціальної тари та столових приладів. Та й не треба нікому пояснювати, наскільки така їжа корисна.

Мюслі

Багаті клітковиною, вітамінами, мінералами та корисними кислотами, мюслі – найкращий варіант повноцінного та збалансованого харчування. І, знову ж таки, є ідеальним прикладом необтяжливої ​​в плані приготування страви.

Салати

Салати – чудовий варіант обіду в офісі. Ви можете заздалегідь приготувати улюблений салат і без зайвих маніпуляцій перекусити в обідню паузу. Плюси салату в тому, що це добре збалансоване блюдо і при всій своїй легкості може бути поживним, все залежить від інгредієнтів. Приносити салат найзручніше у спеціальних пластмасових контейнерах.

Печиво, шоколад

Це може бути не найздоровіший спосіб перекусити, зате ви завжди можете тримати у себе на робочому місці упаковку печива або шоколадку і без обтяжливого відчуття незручності вгамувати з їх допомогою почуття голоду.

Бутерброди та сендвічі

Також можна приготувати різноманітні бутерброди та сендвічі, але бажано не з ковбасою, а зі шматком курки, риби чи сиру.

Смачного!

- Advertisement -
- Advertisement -