Хочеш завагітніти – ходи на східні танці

- Advertisement -

Магія східних танців приваблює сьогодні більше жінок: молодих і дорослих, і навіть зовсім дівчаток.

Яскрава, справді приголомшлива жіночність лежить в основі східної культури танцю. Рухи танцю живота вдосконалювалися та відточувалися протягом століть східними жінками. Адже вони мали задовольнити свого чоловіка, і вони успішно справлялися з цим завданням.

Східні танці – це не тільки екзотичні граційні рухи, що дихають еротикою. Займаючись у студії східних танців, ви вдосконалюєте вашу фізичну форму – зміцнюєте м’язи живота, стегна та ноги, розвиваєте координацію рухів. Все разом це дає будь-якій жінці впевненість у своїх силах, підвищує власну самооцінку і вчить бути в гармонії не лише з власним тілом та душею, а й із навколишнім світом. Крім того, східний танець дуже корисний для жіночого організму.

Техніка танцю передбачає навантаження на всі групи м’язів, і особливо на ті, що важливі для жінок – внутрішні м’язи живота, м’язи тазу та промежини. Таким чином, танець живота – чудова підготовка жіночого організму до пологів, а також відновлення фігури і всіх органів після них. Адже недарма східні жінки славляться своєю плідністю.

Крім того, регулярні заняття східними танцями успішно борються із сучасними проблемами, викликаними малорухомим способом життя – шийним остеохондрозом, сутулістю та іншими порушеннями постави. Техніка танцю благотворно впливає на вестибулярний апарат, сприятливо впливає на хребет, зв’язки. Ваша фігура випрямляється, хода стає витонченою, легкою та сексуальною.

Між іншим, заняття танцем живота покращує роботу кишківника, адже після активного навантаження на прес, він функціонує набагато краще. І як результат – легкість у всьому тілі, прекрасний колір обличчя та відмінний настрій після розгляду свого відображення у дзеркалі.

Не можна не сказати і про таку хворобу, як гіпертонія. Адже сьогодні ця хвороба значно помолодшала. Лікарі стверджують, що танець живота є чудовою профілактикою гіпертонічної хвороби.

Якщо ви вирішили записатися на танці, то можете одягнути, що завгодно, аби зручно було рухатися. Зазвичай це лосини або легкі спортивні штани, топік (щоб був відкритий живіт), чешки або шкарпетки, і, звичайно, східний елемент – хустку з монетами.

Незалежно скільки вам років і яка у вас постать, якщо хочете мати гарний настрій та самопочуття, бути стрункими та здоровими, тоді довго не думайте, беріть подружку та починайте танцювати. Успіхів вам!

- Advertisement -
- Advertisement -