7 продуктів, які допоможуть схуднути восени

- Advertisement -

Вчені довели, що жінки, які харчуються продуктами з великим вмістом води, мають нормальну вагу та тонку талію.

Це насамперед овочі та фрукти, серед яких є і свої рекордсмени за кількістю корисної рідини. Медики назвали 7 таких овочів та фруктів.

1. Брокколі – овоч, який крім води, багатий харчовими волокнами та кальцієм .

2. Білокочанна капуста – багата на антиоксиданти, містить вітамін С, капуста також значно підвищує імунітет.

3. Цвітна капуста – цей овоч багатий на речовини, які активно борються з раком. Містить вітамін С та фолієву кислоту.

4. Грейпфрут- Фрукт, який благотворно впливає на роботу серця. Він багатий на вітамін С, В9, а також пектин і волокна, які добре протистоять розвитку атеросклерозу. Рожеві та червоні підвиди грейпфрута також містять вітамін А та лікопен, який і захищає кровоносні судини від руйнування.

5. Салат – у 500 грамах цього овочу лише 60-70 калорій. За рахунок цього овоч названий одним із топових продуктів для дієтичного харчування. Салат багатий вітаміном В, фолієвою кислотою та магнієм, які допомагають регулювати вміст цукру в крові та підтримують імунну систему.

6. Редис – овоч багатий калієм, вітаміном В9 та сіркою, яка сприяє кращому травленню. Також дієтологи радять не забувати про листя редиски, в якому в 6 разів більше вітаміну С і кальцію, ніж у самих коренеплодах.

7. Шпинат – він багатий на залізо, фолієву кислоту і вітамін К. Крім того, в ньому є специфічна речовина, яка захищає очі від дегенеративних процесів, пов’язаних з віковими змінами.

Якщо хочете бути в хорошій формі і мати тонку талію, тоді запишіть на листочок список перерахованих вище продуктів і бігом на ринок! Чим раніше ви зберетеся, тим швидше почнете худнути і набувати більш привабливих форм.

- Advertisement -
- Advertisement -