Названо найнебезпечніший вид спорту для жінок

- Advertisement -

Найнебезпечнішим видом спорту виявився жіночий баскетбол.

Вчені провели дослідження, де згідно з даними Центру травматизму Великобританії та національної електронної системи нагляду за травмами, понад 375 000 юних спортсменок з 1997 по 2009 рік проходили лікування, пов’язане з забоями, розтягуваннями та переломами кінцівок.

Причому 70% припало на дівчат, які займалися баскетболом.

З’ясувалося, що частка струсу головного мозку подвоїлася за останнє півріччя. Виявляється, багато молодих тренованих дівчат не здатні вчасно розпізнати симптоми ушкоджень, особливо, коли у крові спостерігаються високі рівні адреналіну. А в деяких випадках просто не вважають неприємні ознаки чимось серйозним чи небезпечним, тому не повідомляють про них інструкторам та батькам.

Результати наукового дослідження також показали, що найпоширенішими травмами стали розтягування та деформації у нижніх кінцівках (30%), а також переломи та дислокації у верхніх відділах тіла (15%), зокрема в області пальців (8%). При цьому найчастіше схильні до подібних пошкоджень дівчинки у віці від 5 до 10 років.

Добре подумайте, перш ніж зайнятися баскетболом і врахуйте, що можуть бути переломи, забиті місця… Обов’язково пройдіть медогляд. Звичайно, якщо для вас баскетбол – це сенс життя, тоді займайтеся ним, грайте, виграйте, але будьте обережні, щоб не нашкодити собі.

- Advertisement -
- Advertisement -