Яку їжу люблять прищі

- Advertisement -

Чому з’являються прищі, якщо ви давно не підліток?

Всі ми знаємо, що стан шкіри дуже впливає те, що ми їмо. Наслідки неправильного харчування відразу видно на обличчі.

Якщо ви не полінуєтеся скоригувати свої харчові звички, то можна значно покращити стан шкіри.

Тіло людини – це величезна система, що складається з різних функцій, і головною є ендокринна система. На вироблення гормонів впливає багато факторів, і їжа – один із основних.

Ось невеликий перелік продуктів, які можуть сприяти появі прищів:

* Алкоголь . Як відомо, алкоголь руйнує печінку, багато гормонів формуються в печінці.

* Жирна їжау багатьох сприяє надмірному виділенню жиру на шкірі, що сильно закупорює пори, а це сприятливе середовище для бактерій.

* Гостра їжа не тільки здатна підвищити рівень еднорфінів, але спровокувати появу прищів. Гостра їжа збільшує виділення шкірного сала.

* Борошняні продукти , солодке (торти, тістечка, піца, кекси, цукерки, шоколад та ін.) – насправді багато хто не розуміє, чому це впливає на стан шкіри, а відповідь проста. Не тому, що в них міститься багато цукру і вони калорійні, а від того, що в цих продуктах багато жирів, плюс величезна кількість вуглеводів – чудова суміш для бактерій, свято живота.

* Майонез- Дуже жирний продукт. Причому високий рівень холестерину може збільшити рівень тестостерону в крові, який у людей, чутливих до андрогенів, може спровокувати появу прищів.

* Копченості – не їжте цю гидоту. Там величезна кількість консервантів та багато жиру.

Якщо ви обмежите у своєму раціоні всі вищезгадані продукти, а краще якщо і зовсім виключите, тоді на вашій особі не залишиться жодного прищика!

- Advertisement -
- Advertisement -