Не всі вправи від целюліту однакові корисні

- Advertisement -

Не всі ФІЗИЧНІ ВПРАВИ корисні при боротьбі з целюлітом.

Види спорту, пов’язані з наднапругою ніг (теніс, волейбол, аеробіка) лише посилюють ситуацію, т.к. підвищується навантаження на венозну мережу та “розбовтуються” суглоби.

Правильним рішенням у рятуванні від целюліту буде: плавання, силовий тренінг при помірному кардіонавантаженні. Адже з одного боку треба спалити максимальну кількість калорій, щоб зменшилися у розмірах гіпертрофовані адипоцити, а з іншого – покращити мікроциркуляцію. Бо чим краще кровопостачання, тим більше жирних кислот потрапить у кровотік. А чим вища буде потреба в джерелах енергії, тим більше цих жирних кислот згорить. А значить-зменшаться обсяги, знизиться вага і покращиться кровопостачання целюлітних зон, що нам і треба.

Комплекс вправ від целюліту

Для боротьби з целюлітом можна скористатися вправами, які, не будучи прямо спрямованими на знищення целюліту, допоможуть вам позбутися “апельсинової кірки” завдяки своєму додатковому ефекту. За допомогою вправ, що зміцнюють м’язи, можна не лише боротися з целюлітом, а й запобігти його появі. Дія подібних вправ у тому, що під час виконання підвищується витрата енергії, з допомогою чого розщеплюється жир в ” проблемних зонах ” . Крім того, тканини зміцнюються зсередини, стають пружними. Регулярні вправи сприяють кращому кровопостачанню, що забезпечує своєчасне виведення шлаків. Ви можете скористатися комплексом вправ для зміцнення м’язів, регулярне виконання яких допоможе вам позбавитися целюліту або, принаймні, призупинити його розвиток.

Ляжте на спину, ноги зігніть у колінах, руки зчепите на потилиці. Повільно піднімайте верхню частину корпусу, напружуючи м’язи живота і сідниці. Розслабте плечі та потилицю. Порахуйте, не поспішаючи, до 10 і опустіться. Повторіть підйом 20 разів.

Ляжте набік і витягніть нижню руку, покладіть голову. Для стійкості корпусу обіпріться іншою рукою об підлогу. Ноги зігніть у колінах. Підніміть повільно верхню ногу на 20 см від підлоги та опустіть. Повторіть 20 разів. Перевернуться на інший бік і повторіть підйоми іншою ногою.

Ляжте набік, голову покладіть на витягнуту руку. Вільною рукою обіпріться про підлогу. Ноги зігніть у колінах, верхню повільно підніміть на 40-45 см і опустіть. Повторіть вправу 40 разів, після чого переверніть іншу сторону і зробіть підйоми іншою ногою.

Ляжте на спину, зчепить руки на потилиці, ноги зігніть у колінах. Ліву гомілка покладіть на праве коліно або трохи підніміть над коліном, напружте живіт і сідниці, повільно підніміться. Корпус при цьому трохи поверніть до лівого коліна. Порахуйте до десяти, після чого повільно опустіть корпус та ногу. Виконайте вправу 25 разів. Після цього поміняйте ногу і піднімайте корпус, трохи повернувши його до правого коліна.

Сядьте на підлогу, опустіть руки. Повернувши тіло на праве стегно (права нога витягнута вперед), одночасно зігніть ліву ногу і переведіть її через праву так, щоб її коліно торкнулося підлоги. Тепер витягніть ліву ногу і робіть той самий рух правою ногою. Під час вправи плечі не згинайте руки не відривайте від підлоги. Виконуйте вправу по 10-12 разів на кожну сторону.

Ляжте на підлогу на спину, руки розведіть убік. Ноги зімкніть і зігніть у колінах. Виконуйте нахили ногами то вправо, то вліво, намагаючись дістати коліном, яке знизу до підлоги. Плечі та руки притискайте до підлоги. Зробіть вправу по 10 разів на кожну сторону.

Встаньте на коліна, з’єднавши їх, руки витягніть перед собою. Спустіться на праве стегно, відвівши руки вліво. Поверніться у вихідне положення. Тепер сідайте на ліве стегно, виконуючи рух руками у протилежний бік. Повторіть вправу 10-15 разів.

Ляжте на лівий бік, упріться ліктем лівої руки в підлогу, а зімкнуті ноги витягніть, направляючи їх трохи вліво. Підніміть і опустіть ноги 10 разів, потім переверніть на інший бік і виконуйте такий самий рух.

Ляжте на спину, руки витягніть уздовж тулуба. Коліна зігнуті. Підніміться на ліктях і переведіть ліву ногу через праву, не напружуючи рук і не змінюючи їх положення. Поверніться у вихідне положення. Виконуйте вправу 8-12 разів кожною ногою.

Ляжте на спину, ноги зігніть у колінах, руки підкладіть під потилицю. Одночасно піднявши ноги і плечовий пояс, зробіть поворот праворуч, намагаючись торкнутися ліктем лівої руки коліна правої ноги, розгортаючи плечовий пояс. Тепер – повторіть вправу в інший бік.

Виконується сидячи з упором на лікті. Зігнувши ноги в колінах, торкніться колінами чола, поверніться у вихідне положення. Зробіть вправу 10-15 разів.

Сядьте. Долоні упріть в підлогу, одну ногу витягніть перед собою, іншу зігніть в коліні і відставте вбік. Спираючись на ступню зігнутої ноги, підніміть іншу ногу вгору та опустіть. Виконуйте вправу 8-10 разів кожною ногою.

Вправи на велосипеді від целюліту

Їзда на велосипеді – відмінна вправа для того, щоб позбутися целюліту і зробити своє тіло ідеальним. Часу на ці заняття потрібно небагато, як і в інших випадках. Дуже важлива регулярність у тренуваннях. Після місяця тренувань вибирайте максимальний темп їзди. Робиться це так: спочатку хвилини дві-три їзда повинна бути повільною, потім з кожним оборотом педалей ви підсилюєте темп і через п’ять хвилин набираєте максимальну швидкість. Все тіло напружене, ноги працюють як мотор. У такому посиленому ритмі треба їхати хвилини три-чотири. Протягом однієї хвилини зменште швидкість, дві хвилини відпочивайте, потім повторіть все знову.

- Advertisement -
- Advertisement -