Сьогодні ми розповідаємо про одну з найпопулярніших дієт – рисову.
Адже рисова дієта по праву вважається однією з правильних і щадних. Завдяки ній вага втрачається стабільно та надовго.
Які види рисової дієти існують взагалі? Яких правил треба дотримуватися при рисовій дієті? На чому ґрунтуються корисні властивості рису? На всі ці питання відповідають експерти в галузі схуднення. Також ви можете ознайомитися з методом рисового сніданку і дізнатися подробиці ефективного способу очищення організму.
На чому ґрунтуються корисні властивості рису?
Рис – це унікальний продукт, що має воістину чудові властивості. Він корисний, поживний, здатний абсорбувати (поглинати) та виводити з організму шлаки, солі та інші шкідливі продукти метаболізму. Таким чином, дотримуючись рисової дієти, ви не тільки здорово схуднете, але й очистите свій організм і оздоровитеся.
Саме тому рис входить до складу меню багатьох дієт. Він дає можливість саме рисовій дієті стати в один ряд з іншими, найпопулярнішими та улюбленими дамами (гречана дієта, японська дієта, дієта кефіру, Кремлівська дієта та ін).
Ще один важливий плюс – кожна жінка може знайти для себе такий спосіб схуднення, який буде для неї найзручнішим. Комусь підійде жорсткіший варіант (триденна рисова дієта), комусь – м’якший і комфортніший (семиденна).
Існує кілька видів рисової дієти: 1.1
. Триденна рисова дієта
Вариться склянка неочищеного рису (без спецій та солі). Потім він поділяється на кілька маленьких порцій, розподіляється на весь день, з’їдається та запивається апельсиновим або яблучним соком. І так 3 дні.
Дуже жорстка дієта, яку не рекомендується дотримуватись більше 3-х днів! Якщо ви захочете пройти повторний курс, то зачекайте щонайменше місяць. Цей режим ідеально підходить для розвантажувального дня.
1.2. Семиденна рисова дієта
Відварюється 0,5 кілограма рису та додається риба, нежирне м’ясо, фрукти та овочі. Страву з овочів та фруктів приготувати можна дуже багато.
Саме тому така дієта ніколи не набридне, її можна зробити дуже різноманітною та смачною. Важливо дотримуватись лише одного правила – загальна кількість добавок не повинна бути більше 200 гр. (за день). Дозволяється з’їдати 0,5 кілограма фруктів та пити натуральні несолодкі соки (сік із зелених яблук – оптимальний варіант), зелений чай без цукру, просту або мінеральну воду без газу. Повторний курс можна пройти не раніше, ніж за 2 тижні.
Правила дотримання рисової дієти
Вибираючи будь-який із видів рисової дієти, важливо дотримуватися наступних правил:
рис найкраще використовувати неочищений. У ньому міститься велика кількість вітамінів групи В.
слід також приймати препарати калію.
Очищення організму за допомогою рисового сніданку
Рисовий сніданок готується за особливою методикою, бажано із суцільного бурого рису (це збалансований високоякісний продукт, що містить крохмаль, сполуки калію, заліза, натрію, білок, вітаміни групи та ін.). Якщо такого немає, можна взяти звичайний рис з підсушеним пшеничним висівком (3:1). Це додасть до нього відсутні біологічно активні речовини і зробить засвоєння якіснішим.
Рисовий сніданок – один із найефективніших засобів очищення організму. Він покращує обмін речовин, сприяє виведенню токсинів. Допомагає нормалізувати вагу, причому, як надмірна, так і недостатня. Полегшуючи роботу нирок та печінки, він зменшує набряки. Завдяки ньому ви зможете вивести з організму шкідливі продукти обміну речовин, очистіть його від різних відкладень у суглобах, тканинах та судинах.
Метод рисового сніданку полягає у споживанні на сніданок вимоченого рису та обмеження загального споживання кухонної солі.
При замочуванні з рису вимивається компонент, що утворює слиз в організмі. Він стає пористим і легко вбирає різні шкідливі освіти (надлишок холестерину, жовчі, слизу, мікроорганізми і т.д.).
Для рисового сніданку необхідно приготувати скляну ємність. Далі засипаєте в неї стільки ложок бурого неочищеного рису, скільки вам років. Добре промиваєте рис і заливаєте його охолодженою кип’яченою водою.
Наступного ранку зливаєте воду, берете 1 ложку рису і варіть її в невеликій кількості води (недовго, до отримання звичайної рідкої каші). Багато хто воліє рис їсти сирим, він цілком їстівний після замочування. Більше того, сирому рису приписують глистогінний ефект.
Рис, що залишився, знову заливаєте водою і залишаєте до наступного ранку. Весь ваш сніданок повинен уміститися в 1 ложку рисової каші. Більше нічого. За 20-30 хвилин до сніданку обов’язково випивайте склянку води або зеленого чаю (можна трав’яний).
Важливо: після сніданку 4 години не можна ні пити, ні їсти. Обідати можна за 4 години. Причому їсти можна все, до мінімуму обмеживши споживання солі (що менше солі, тим ефективніше очищення), кислого та гострого. Алкоголь не можна вживати. Інакше рис виводитиме лише алкогольні отрути.
Протипоказань до рисового сніданку немає. Курс проходити треба 2 рази на рік.