Як схуднути за п’ять днів

- Advertisement -

“Як схуднути за п’ять днів, не голодуючи?”, “Як зробити свою талію тонкою, не вдаючись до фізичних вправ?”

І, що найголовніше, наївно віримо в те, що станеться диво, ми “сядемо” на чергову чудову дієту і за два дні зайвих п’яти кілограмів як не було.

Як схуднути – навколонауковий експеримент
Начитавшись подібних гасел, ми з подругами вирішили діяти – від одного читання косі м’язи живота не підтягнуться, а середні сідничні не стануть пружними. Ось яким став наш план дій: за п’ять днів кожен із нас має досягти результату, тобто. скинути, як мінімум, пару кілограмів, а тактику ми вибираємо самі. Хочеш голодувати – голодуй, ніяк не можеш попрощатися з випічкою і кашами – будь ласка, тільки при цьому ти повинна ходити на аеробіку або в тренажерний зал. Загалом кожному – своє.

Я, Катерина, вирішила, що свої зайві два кілограми зможу без зусиль скинути за допомогою яблучно-кефірної дієти. Це означало, що дні безперервно я тільки й робила, що запивала яблука кефіром, а кефір заїдала яблуками, зрідка дозволяючи собі прозорий сухарі. Плюс щовечора я робила легку зарядку для м’язів преса, рук, сідниць та стегон. Зізнаюся чесно, що на четвертий день подібне життя трохи вивело мене з себе і в свій раціон я додала звичайний сир і свою улюблену вівсяну кашу, т.к. більше на яблука я не могла дивитися.

Олена. Кілька років тому займалася фітнесом, навіть бігала вранці за хорошої погоди. Її метою було, швидше, не розлучитися з двома-трьома кілограмами, а потягнути животик, що трохи одужав. Олена обрала дуже кумедну тактику, яка для мене асоціюється також із серйозним випробуванням для сили волі – ніякої їжі після шостої вечора, а до цього – все, що душа забажає. Плюс щоденні ранкові вправи для пресів м’язів. Результатом експерименту стали часті вечірні дзвінки Олени, під час яких вона, зі сльозами на очах, скаржилася, що вкотре змушена відмовити молодій людині (що цілий день воювала то зі зростанням, то з падінням котирувань акцій на біржі) у розкішній вечері на двох.

Нарешті, Настя, найяскравіший представник жіночої статі – і дня не могла уявити без шоколаду. Тому, начитавшись статей про те, як нещадна Ума Турман заради чергових зйомок у тарантинівському сиквелі сіла на «шоколадну» дієту, з легкістю наслідувала її приклад. При цьому вона кинула на нас такий погляд, в якому з деяким глузуванням читалося: «Ну що, подивлюся я, як ваша жіноча сутність візьме гору над вами і вашими кашами-кефірами-сирами». Так, невід’ємною умовою дієти Настина була ранкова пробіжка (яка на третій день експерименту плавно перейшла в вже просто бажання пробігтися і одночасну неможливість останнього через кілька хмаринок на неможливо блакитному небі).

Таким чином, зібравшись утрьох після п’ятиденного марафону, ми чесно зізналися один одному у всіх своїх «злодіяннях» і дійшли ось яких висновків (дуже банальних і, напевно, всіх добре відомих):

Висновок перший і найголовніший: для того, щоб схуднути, не треба влаштовувати собі п’ятиденні – семиденні випробування – струнке тіло має бути вашим стимулом для щоденного здорового харчування та помірної фізичної активності.

Висновок другий, що з першого: ні в якому разі не вибирайте такі дієти, у яких як джерело їжі виступає тільки один або два продукти. Вони вам швидко набриднуть і за деякий час вас знову потягне на заборонену їжу. Таким чином, харчування має бути збалансованим.

Висновок третій, заключний: від одних правильних продуктів ваші м’язи не стануть підтягнутими. Поєднуйте правильне харчування та фізичну активність. Так, і не вигадуйте собі відмовок на кшталт «я не маю часу на вечірні заняття аеробікою» або «скоро піде дощ, я нікуди не втечу». Вечірню аеробіку можна замінити тридцятихвилинною пробіжкою з ранку, а тренажерний зал – комплексом простих вправ, відомих, мабуть, кожній нормальній людині.

Так що наша порада – не експериментуйте зі своїм харчуванням, інакше ви ризикуєте назавжди залишитися затятим противником здорового способу життя. І ще – кілограми самі по собі ніколи не розстають, а тіло не набуде бажаних контурів без зусиль, десь обмежень (так-так, без цього нікуди) і, що найголовніше, без бажання завжди і скрізь, на всі часи залишатися самою красивою та бажаною!

- Advertisement -
- Advertisement -