Великі секрети про маленький животик

- Advertisement -

Ох вже ці споконвічні проблеми схуднення!

Скільки клопоту вони нам завдають. І ось коли ви, обмежуючи себе в найулюбленіших стравах домагаєтеся бажаного результату, ваш животик виглядає просто бездоганно. І тут настає найнеприємніший момент – усвідомлення того, що обмежувати себе доведеться не кілька місяців, а як мінімум кілька років. І ще більше затьмарює цю картину ваша подруга, яка мало того, що їсть як крокодил, так ще при цьому не крапельки не видужує. А її животик виглядає так, ніби вона цілодобово безперервно качає прес.

Так, ситуація ця є досить поширеною. На жаль, жодна жінка не може кардинально змінити фігуру, яку успадкувала від батьків, але при цьому зовсім не обов’язково мати обвислий живіт.

Це явище виникає з двох причин:

Обвислий живіт виникає через надлишок жиру. У цій ситуації вам навряд чи допоможуть такі хитрощі як масаж або електрична стимуляція. Єдиний вихід – це дієта.

Це може бути пов’язане із занадто в’ялими м’язами черевної порожнини. У цій ситуації вам необхідно щодня виконувати певну групу фізичних вправ, про які я розповім трохи згодом.

Але, як і в першому, так і в другому випадку спочатку потрібно знати, як влаштовані м’язи черевної порожнини, і який вплив на них надають фізичні вправи.

Будова м’язів черевної порожнини:

Стінки живота утворюються чотирма тонкими плоскими м’язами. Передню стінку живота утворює прямий м’яз, а бічні стінки живота утворюють зовнішній і внутрішній косі м’язи. Прямий м’яз живота йде в поздовжньому напрямку у вигляді широких стрічок по обидва боки. Зовнішні та внутрішні косі м’язи живота розходяться віялом над рештою черевної порожнини.

Як видно, нічого особливо складного в цьому немає і якщо підтримувати м’язи у хорошому стані, живіт виглядатиме акуратним та плоским.

Ось деякі, найбільш ефективні фізичні вправи для підтримки м’язів живота у формі:

Встаньте, розставивши ноги, трохи зігнувши коліна і витягнувши перед собою руки. Тримаючи руки лише на рівні плечей, різко поверніть праворуч; при цьому стегна та ноги залишаються нерухомими. Поверніться у вихідне положення і повторіть рух у ліву сторону. Виконайте вправу кілька разів, фіксуючи положення тіла у крайній точці. Далі ускладніть – повторіть цей рух, згинаючи праве коліно при повороті направо і ліве при повороті наліво. При цьому намагайтеся повернутися якнайбільше.

Ляжте на спину, зігнувши ноги і витягнувши руки за головою. Підніміть корпус, опустивши руки до ступнів. Потім схрестіть руки на плечах і поверніться у вихідне положення. Повторіть вправу кілька разів.

Вправа по втягуванню живота. Цю вправу можна виконувати будь-де і при цьому вони досить ефективно. Необхідно на вдиху втягнути м’язи живота, а на видиху розслабити. Цю вправу бажано виконувати регулярно по 10 разів поспіль 4 десь у день. Ефект просто приголомшливий.

Талія

Об’єм талії досить важко змінити після того, як ви зробили все можливе за допомогою дієти. Жодні вправи не змінять її, якщо ваша фігура не витончена від природи. Але не варто впадати у відчай, в цьому випадку ваш козир – це хороша постава. Розпряміть плечі, прямо тримайте голову і підніміть грудну клітку. Підтягуючись таким чином, ви чіткіше позначите лінію талії та звузите її приблизно на 5 сантиметрів. Це так само зменшить деформацію діафрагми, від якої багато хто страждає.

Насамкінець, хотілося б розвіяти ще один міф. Дехто вважає, що затримка рідини в організмі викликає здуття живота та збільшення ваги, але це не так. Скільки б рідини ми не випили, нирки виведуть із організму весь надлишок за 12-18 годин. Зайва вага обумовлена ​​надлишком жиру, а не рідини. Винятком із цього правила є затримка рідини в організмі у передменструальний період. Це може викликати збільшення у вазі до 6,5 кг, яка потім сама зникне, як тільки почнеться менструація. У цьому випадку жінкам, які страждають на затримку рідини в передменструальний період, рекомендується обмежити її прийом за тиждень до менструації.

- Advertisement -
- Advertisement -