Зволожуючий крем чи зволожуючий гель: що вам підходить?

- Advertisement -

Допоможемо визначитися із вибором. Свій варіант найдеться навіть тим, кому не підходять ні крем, ні гель.

Зміст

  • Що таке гель
  • Що таке крем
  • Альтернативний формат

Що таке гель

Гель – це желеподібна субстанція, що на 70-80% складається з води. До складу класичного гелю, крім води, часто входять гідратанті (вони є і в кремах):

Переваги гелю

Всі ці властивості не можуть не тішити власників комбінованої, жирної, проблемної шкіри. Крім того, гелеподібні засоби ідеальні для спекотного сезону.

Недоліки гелю

Косметичний засіб у гелевій текстурі може не підійти для шкіри, схильної до сухості. Також гель не здатний захистити шкіру від холоду та перепадів температур, тому що в ньому практично немає ліпідів. Тож зима — не його час.

Крем

Більшу частину формули крему (до 80%) становлять олії та інші ліпідні сполуки. Густота текстури може змінюватись в залежності від кількості масел.

Переваги крему

Більш щільні за текстурою креми одразу створюють відчуття комфорту та захищеності. Особливо це важливо для сухої , вікової, тонкої шкіри.

Недоліки крему

Текстура крему може здатися надто важкою та масляною власникам жирної шкіри, схильною до закупорки пір. Тим паче влітку.

Альтернативний формат

Виробники косметики знайшли компроміс між двома форматами, створивши нову категорію продуктів, яка підходить більшості бьюті-користувачів. Новий герой — крем-гель — є чимось середнім між кремом і гелем.

Завдяки особливим технологіям масло дробиться на мікрокраплі для створення легкої, але водночас насиченої текстури. Багатство формули та діапазону можливостей додається.

- Advertisement -
- Advertisement -