Будь-яка сучасна дівчина мріє про те, щоб оточуючі, описуючи її зовнішність, використовували саме такі епітети. І намагаючись досягти цього, вона часто потрапляє у пастку найпоширеніших жіночих міфів. Спробуємо розібратися, які помилки трапляються найчастіше.
Міф 1. Їсти після 6 години вечора не можна, від цього товстіють.
Насправді це твердження дуже спірне – режим харчування багато в чому залежить від життя. І впевненій сові, яка поринає в обійми Морфея ближче до світанку, багатогодинне голодування перед сном нічого доброго не принесе.Навпаки, організм, наляканий такою тривалою відсутністю їжі, почне уповільнювати метаболізм та накопичувати запаси на чорний день. А коли вечері знову займуть своє законне місце, це обернеться не лише поверненням скинутої ваги, а й збільшенням у кілька «запасних» кілограмів. Тому важливо пам’ятати про головну заповідь охочих схуднути: проміжки між їжею не повинні бути тривалими, а з меню треба максимально виключити висококалорійні продукти, особливо жирні та солодкі. Легку вечерю краще з’їдати за дві години до сну. Так що «не їсти після шести» корисно, мабуть, лише тим, хто лягає спати відразу після програми «На добраніч, малюки!».
Міф 2. Мити голову щодня шкідливо.
Насправді значно шкідливіше ходити з брудним волоссям і справляти неприємне враження на оточуючих. Згідно з сучасними уявленнями, мити волосся потрібно в міру забруднення. Тим більше що є маса шампунів, що щадять, які призначені спеціально для частого використання. Вони не чинять на шкіру голови шкідливого впливу при щоденному застосуванні. Головне – підбирати шампунь відповідно до типу волосся і на додаток до нього використовувати живильні маски та бальзами, що зміцнюють волосся.
Міф 3. Дівчинам не можна користуватися тампонами.
Насправді навіть дівчата зовсім юного віку можуть користуватися цими сучасними гігієнічними засобами, оскільки в період статевого дозрівання незаймана плева стає особливо еластичною. Для досягнення максимального комфорту дівчатам варто вибирати тампони невеликих розмірів, наприклад, ob ProComfort Mini, вони спеціально створені для тих, хто вперше застосовує ці гігієнічні засоби. Унікальне шовковисте покриття дозволяє легко вводити та витягувати тампони, тому використовувати їх дуже зручно. Фахівці радять завжди підбирати тампон найменшого розміру, який влаштовує дівчину на даний момент, регулярно їх міняти та не забувати про гігієну. Тоді критичні дні не доставлятимуть жодного дискомфорту.
Міф 4. Не варто фарбувати нігті постійно, від цього вони псуються.
Насправді лаки не завдадуть жодної шкоди нігтям, якщо не забувати про спеціальну базу-основу. Ці засоби надійно захищають ніготь від зовнішніх впливів та роблять його більш рівним. Дуже важливо також підбирати щадні засоби для зняття лаку, краще без ацетону – саме він часто стає винуватцем різних проблем із нігтями. І в будь-якому випадку бажано вибирати якісні лаки, які тримаються п’ять-сім днів. Це не тільки корисніше, але й дуже зручно, тому що на тиждень ви позбавляєтеся клопоту щодо підтримки бездоганного манікюру.
Міф 5. Власницям проблемної шкіри необхідно частіше засмагати.
Насправді засмага, звичайно, робить менш помітними різні дефекти проблемної шкіри, але цей ефект візуальний. За наявності вугрової висипки або схильності до неї сонячні промені (а також лампи солярію) можуть спровокувати ще сильніше запалення. Тому власницям проблемної шкіри не варто захоплюватися засмагою, а краще звертатися до фахівців-дерматологів, щоб підібрати найбільш підходящу методику щоденного догляду та за необхідності – лікування.