Суто жіночі проблеми

- Advertisement -

Серед чоловіків існує думка, що милі жінки схильні до драматичних ефектів і надто серйозно сприймають ситуації, які не варті особливої ​​уваги.

Однак саме жінки набагато частіше, ніж представники сильної половини людства, змушені вирішувати питання виховання дітей, благоустрою вдома, а останнім часом і матеріального забезпечення сім’ї. Не дивно, що на тлі всього цього виникають і інші суто жіночі труднощі.

Біль у спині
Згідно зі статистикою, жінки набагато частіше і довше відчувають біль у спині, ніж чоловіки. У віці 24 років кожна третя страждає від дискомфорту в області хребта, а після 45 проблеми виникають вже у 50% жінок. При цьому 80% жінок зазнають болю більше року! Менструація, вагітність, догляд за дитиною – ці та інші фактори провокують недугу. Тому фахівці радять милим дамам уважно ставитися до власного самопочуття: не носити тяжкості, зміцнювати спину плаванням та гімнастичними вправами, періодично робити масаж.

Втома ніг
Розлади венозної системи властиві чоловікам, і жінкам. Але в житті жінки набагато більше причин для розвитку варикозного розширення вен – та ж вагітність, носіння взуття на підборах та тісного одягу, що перешкоджає нормальному кровообігу. І хоча в жіночому арсеналі вже є засоби, здатні справлятися з симптомами «втомлених ніг», надати лікувальний вплив на вени і одночасно покращити стан шкіри, наприклад, гель Венітан Форте, не варто забувати про такі нехитрі заходи, як щоденний контрастний душ і підняття ніг вище за рівень серця (на 20–30 хвилин перед сном).

Перепади настрою
Жінки більш емоційні, ніж чоловіки, тому, природно, сильніше схильні до перепадів настрою, нервових зривів і різних розладів. Наприклад, депресіями милі жінки страждають у 2-3 рази частіше за представників сильної статі. А якщо згадати, що однією з основних причин захворювання є хронічний стрес, стає зрозумілим, чому крихкі жінки настільки вразливі. Щоб тривала нервова перенапруга не переросла в депресивний розлад, при перших ознаках стресу необхідно відновити втрачений спокій, пропивши курс натуральних заспокійливих препаратів, таких як Персен.

Надлишкова вага
Повних чоловіків, мабуть, не менше ніж жінок. Але саме щодо милих жінок діють строгі норми 90х60х90, які заважають їм спокійно жити. Оскільки більшість повних людей страждають на дисбактеріоз кишечника, починати худнути варто з нормалізації нормальної кишкової мікрофлори, в чому можуть допомогти спеціальні препарати з комплексом корисних бактерій, наприклад, Лінекс. Потім з досвідченим дієтологом потрібно скласти спеціальну дієту, яка враховує ваш спосіб життя та стан здоров’я. І, нарешті, із професійним тренером підібрати програму занять. Тільки у поєднанні всі ці заходи здатні дати бажаний результат.

Що не кажи, а з будь-якою, навіть найскладнішою проблемою справжня жінка може справитися!

- Advertisement -
- Advertisement -