Їжте, милі пані, фрукти, або 7 правил фруктової дієти

- Advertisement -

Напевно кожен з нас пам’ятає, як батьки радили нам їсти більше фруктів, і все це робилося заради нашого власного здоров’я, оскільки фрукти не містять холестерин, багаті на клітковину, вітаміни, вони сприяють зниженню тиску, скорочують ризик появи раку, діабету. Крім того, фрукти сприяють зниженню ваги.

Їжте і худніть

Дослідження показують, що для того, щоб схуднути, недостатньо просто тупо слідувати дієті (оскільки можна і зовсім не схуднути). Секрет ховається в психологічному моменті: ми можемо харчуватися та використовувати позитивні слогани, спрямовані на зниження ваги, або ми можемо дотримуватися дієти, яка наголошує саме на збільшенні споживання певних продуктів. Тільки в другому випадку (коли робиться акцент на збільшення в раціоні певної групи продуктів) дієта принесе позитивний результат, і ми благополучно попрощаємось із зайвими кілограмами. А найчастіше, на жаль, відбувається те, що ми починаємо дотримуватися дієт, які пропагують лише одне – виняток із щоденного раціону певної групи продуктів (наприклад, жирного та солодкого).

Вчені провели дослідження, розділивши людей на дві групи. Перша група застосовувала позитивну дієту, яка наголошувала на збільшенні споживання фруктів, у той час як друга група використовувала на практиці негативну дієту, в якій акцент робився на скорочення споживання шкідливої ​​їжі. В результаті, за рік люди, які харчуються за фруктовою дієтою, втратили в 3 рази більше зайвої ваги, ніж люди з другої групи.

Всі ті, хто бореться із зайвими кілограмами, хочуть їсти скільки завгодно і водночас залишатися у добрій формі. І найцікавіше, що це можливо, вся справа у виборі продуктів, які допомагали б їм почуватися в хорошому настрої, не відчувати голоду і розлучатися з зайвими кілограмами.

Прекрасним засобом у боротьбі із зайвими кілограмами може стати для багатьох фруктова дієта, при якій у свій щоденний раціон ми вводимо більше фруктів, причому фруктів у будь-якому вигляді (свіжому, сушеному, законсервованому).

Декілька способів того, як ввести в свій раціон більше фруктів і посилити фруктову дієту:

Правило 1

Ми знаємо, що зараз ви напевно краще з’їли б шматок калорійного торта. Від такої спокуси важко утриматись. Щоразу, коли вам захочеться це зробити, звертайте увагу на фруктові десерти, вони в будь-якому випадку виявляться менш калорійними.

Правило №2

Завжди протягом дня тримайте під рукою яблуко або сухофрукти і періодично перекушуйте, щоб не залишалося почуття голоду. У такому разі, як за обідом, так і за вечерею вам не загрожуватиме переїдання, ви просто не зможете з’їсти занадто багато.

Правило №3

Якщо вам раптом пізно ввечері захотілося морозива, дістаньте заморожені фрукти і побалуйте себе цими ласощами. Запевняю вас, після них вам уже не хотітиметься ніякого морозива!

Правило №4

Вводьте поступово нові здорові навички, замінюючи негативні. Так якщо ви звикли перекушувати бутербродом у ході робочого дня, захопіть за одне і грейпфрут і їжте спочатку саме грейпфрут, а потім ваш бутерброд (що вже навряд чи станеться після з’їденого фрукта). Щоб перехід до нової звички пройшов безболісно, ​​приносите спочатку ці бутерброди, але якщо вам самим не захочеться їх з’їсти, то віддавайте колегам. Вже за місяць звичка перекушувати грейпфрутом закріпиться, і вам не доведеться більше захоплювати бутерброди.

Правило №5

Перетворіть ваш сніданок на справжні ласощі, які будете їсти з великим задоволенням. Нехай цими ласощами стане йогурт зі шматочками зі свіжих фруктів або фруктовий салат, або вівсяна каша із сухофруктами та склянка соку.

Правило №6

Коли хочеться випічки, не відмовляйте собі і в цьому насолоді, тільки нехай вона буде з сиру та фруктів і майже без цукру.

Правило №7

Завжди нехай у квартирі на видному місці стоїть вазочка з фруктами, тому що тільки виникатиме почуття голоду, ваша рука тягтиметься саме до неї, а не до холодильника.

- Advertisement -
- Advertisement -