Дієти для швидкого схуднення

- Advertisement -

Ці дієти добре проводити десь за місяць-півтора до запланованого заходу, випускного, весілля, і побачите, як ви змінитеся, як цікаво вибиратиме ті сукні, про які ви тільки мріяли. Схуднути можна від 5 до 8 кг.

Дієта «Худіємо перед весіллям»

Ця дієта для схуднення повністю збалансована, її можна дотримуватися як завгодно довго. Під час дієти необхідно пити зелений чай, мінеральну їдальню, соки – 1,5 літра на день. Продукти розподілити на 3-5 прийомів їжі. Чим більше прийомів їжі – тим краще, тим вираженіший ефект. Звільнити холодильник від усіх продуктів, окрім перелічених. салат заправляти оливковою олією, не майонезом, солити в міру. Склад продуктів міняти також не рекомендується.

Понеділок. Рибний день.
Каша (вівсяна, гречана, можна на нежирному молоці) – 150г
Сир 0 – 4,5% жирності – 250г
Суп (на овочевому бульйоні) – 250г
Хліб житній – 40г Рис
відварений – 150
г
, зелені – 300 г
Олія оливкова – 10 г
Фрукти або ягоди – 200 г.

Вівторок. М’ясний день.
Каша – 150 г
Сирний десерт 4,5% – 250 г
Суп – 250г
Овочеве рагу – 200 г
Телятина (яловичина) відварена – 200г
Салат овочевий – 300г
Оливкова олія – ​​10г
Фрукти-ягоди –

20г Яєчно-молочний день.
Каша – 100 г
Сир 4,5% – 250 г
Яйце – 100г
Салат з огірків та капусти – 300 г
Олія оливкова – 10 г
Сирники – 250 г
Сметана – 250 г
Фрукти – 200г.

Четвер. Рибний день.
Каша – 200 г
Йогурт – 200 г
Здобна випічка – 100 г
Суп – 250 г
Хліб житній – 40 г
Картопля – 200 г
Горбуша відварена – 150 г
Салат овочевий – 300 г
Банани – 100 г.

П’ятниця. Фруктовий день.
Банани – 200 г
Курага – 100 г
Родзинки або виноград – 100 г
Фініки – 100 г
Апельсини – 100 г
Яблука – 100 г
Йогурт – 250 г

Субота. Курячий день.
Каша – 150 г
Сирний десерт – 100 г
Яйце – 50 г
Банан – 100 г
Суп – 250 г
Хліб житній – 40 г
Салат овочевий – 300 г
Макарони – 200 г
Курка відварена – 100 г
Сік персиковий – 200 г
Здобна випіч.

Неділя.
Можна їсти все, але намагатися не їсти. На 8-му тижні дієта має стати звичною.

При такому режимі зменшення ваги відбувається правильно, самопочуття зберігається добре, голод та фізична втома відсутні.

Дієта Індійських кіноактрис
Вживаються:
3 дні кефір 2,5% – літр на добу, вода мінеральна без газу.
3 дні стиглі яблука – не менше 1 кг на день, зелений чай без цукру
3 дні курка з відвареними овочами та соки з пакетів.
3 дні вино та сир (на 100 мл вина 30 г сиру).
Можна схуднути від 5 до 8 кг.

Дієта Голівуду. Випробована особисто
Моя початкова вага 67 кг при зростанні 170 см. Я практично з легкістю відсиділа на дієті, при цьому були порушення, за пару тижнів я схудла до 62 кг (тобто – 5 кг). Вас може не вразити мій результат, але справа в тому, що я не суворо дотримувалася дієти через зовнішні обставини. Але хочу сказати, у чому її величезний плюс: щоб я не робила, вага не повертається. А ще дієта психологічно налаштувала організм на правильне харчування. У ній передбачено дуже правильний вихід із дієти.
Отже, сама дієта:

Сім ступенів
. Ступінь перша: Тільки рідина.
Ступінь друга: Рідина та фрукти.
Ступінь третій: плюс сирі овочі.
Ступінь четверта: плюс варені овочі та натуральний коричневий рис.
Ступінь п’ята: плюс боби, горіхи, насіння.
Ступінь шоста: плюс цільнозернові та натуральні йогурти.
Ступінь сім: плюс риба.

Перший ступінь: тільки рідина (4 дні)
Традиційно виведення токсинів починається з простої води, можливо з крапелькою лимона. Але можна також пити свіжі соки з фруктів і овочів. Несолодкий зелений чи трав’яний чай (імбир, фенхель, звіробій, горобина). Головне, щоб загальний обсяг рідини був достатнім. Це приблизно 1,5 літри. У жодному разі не пийте покупні напої, оскільки вони містять підсолоджувачі та консерванти. Найкраще вичавлювати сік їхніх свіжих ягід та плодів. Ананас, яблука та ківі. Так само відмінно підійдуть соки з селери, томатів, моркви та буряків. Ідеально підійде, наприклад, суміш із соків моркви та яблука або малини та персика.

Другий ступінь: рідина та фрукти (3 дні)
Ідеально для детокс-дієти підходять фрукти та овочі вирощені в екологічно чистих районах. Незважаючи на часто кислий смак фруктів, з хімічного боку вони є нейтральними. Вони нейтралізують кислотовмісні шлаки при виведенні їх з організму, а високий вміст волокон покращує роботу кишечника, в якому знаходиться від 3 до 4 кілограмів відходів.
• Яблука містять багато пектину, який сприяє виведенню токсинів, а також виннокам’яну кислоту, що стимулює травлення.
• Ананас запобігає утворенню шкідливих бактерій та гнильних процесів.
• Виноград покращує роботу нирок та печінки.
• Кавун – чудовий діуретик. Він стимулює виведення рідини з організму разом з шлаками, що містяться в ній.

Третій ступінь: додаємо сирі овочі (3 дні)
Коренеплоди містять особливо багато корисних речовин, що покращують травлення. Сирі овочі містять приблизно ті ж речовини, що й фрукти. Деякі види салату особливо ефективні при детоксикації.
• Сирий часник очищає кров.
• Фенхель стимулює травлення та зменшує газоутворення.

Четвертий ступінь: додаємо приготовані овочі та рис (2 дні)
Не готуйте овочі занадто довго і використовуйте якнайменше води, солі та спецій. Кращий спосіб для цього варіння на пару та гасіння. Зелені листяні овочі особливо корисні для печінки. Рис найкраще брати неочищений, коричневий, дикий чи суміш. Він дуже добре вбирає та виводить багато токсинів з кишечника. Він легко засвоюється і містить багато клітковини. Зі спецій радимо імбир і кайенський перець. Обидва сприяють травленню та сприяють виведенню отрут через шкіру. Цибуля (зелена і ріпчаста) і часник виводять важкі метали з організму. Топінамбур містить інулін, який сприяє утворенню корисних бактерій у кишечнику. Буряк зв’язує кислоти та сприяє травним процесам у шлунку.

Ступінь п’ята: додаємо бобові, горіхи та насіння
Квасоля та сочевиця доставляють в організм правильні протеїни. Але їх не можна змішувати з рисом, тому що поєднання вуглеводів та протеїнів гальмують травлення. Горіхи їжте тільки сирі та несолоні і звичайно, не солодкі. Насіння соняшнику та гарбуза несуть багато енергії та насичені жирні кислоти, яких потребує організм, але не може виробляти сам. Використовуйте в салатах, наприклад, кунжут, соняшникове насіння та лляне.

Ступінь шоста: додаємо крупи та натуральні йогурти
Корисність натуральних йогуртів, що містять живі бактерії всім відома. Але найбільш корисні йогурти з козячого та овечого молока. Вони легше засвоюються, ніж продукти з коров’ячого молока та містять ідентичні кишкові бактерії.

Використовуйте в їжу крупи із цільних зерен. Вони містять багато волокон, які добре поглинають та виводять шлаки з кишечника та допомагають роботі печінки. Жито, гречка, овес та ячмінь підходять найкраще. Та не пшениця. Всі вони повільно і рівномірно доставляють у кров глюкозу і сприяють накопиченню печінки глікогену.

Ступінь сьомий: додаємо рибу
Підходить будь-яка свіжа риба. Оптимальні для здорової шкіри сорти містять насичені жирні кислоти, як сардини, тунець та лосось.

До цього часу ви почуваєтеся вже спокійно та розслаблено. Почуття голоду вже не турбує, як на початку дієти і ви вже не шкодуєте про ті «смачні» речі, від яких вам довелося відмовитися.

Тепер, після завершення детокс-дієти, ви можете поступово вводити до раціону інші продукти. Але робіть це повільно. Найкраще, якщо це буде один «новий» продукт на два дні.

Акуратно вводіть у меню молочні продукти та м’ясо. Ваш організм містить багато насичених жирів, які у поєднанні з білками гальмуватимуть травний процес. Борошняні продукти повинні бути додані в останню чергу.

Якщо ви занадто нетерплячі, ви ризикуєте серйозно підірвати здоров’я. Поступовий вихід з дітокс-дієти забезпечить вам чудове самопочуття та здоровий, квітучий вигляд.

- Advertisement -
- Advertisement -