Танець живота. Освойте це мистецтво, не виходячи з дому!

- Advertisement -

Мрія кожної жінки – бути красивою та бажаною.

Як цього досягти, на Сході знають із давніх часів. Саме там тисячоліття тому було вигадано геніальний танець живота, який допомагає осягнути мудрість життя і зберегти чарівність молодості на довгі роки.

“Колискання живота” формує красиву фігуру, але при цьому принципово відрізняється від шейпінгу. Складні рухи танцю привчають організм до тривалих і різноманітних фізичних навантажень, причому разом із витривалістю тіло набуває гнучкості та витонченості.

Танець живота називають ще танцем радості: тут нічого не можна робити через силу, долаючи себе (як це буває, наприклад в аеробіці), а лише із задоволенням, ніжністю до себе, коханою.

Східні диви, що розучують складні па, мабуть, і не підозрювали, що поєднують приємне з корисним. Танець змушує працювати “в посиленому режимі” весь організм, але основне навантаження лягає на м’язи живота. Після 2-3 місяців занять помітно покращується самопочуття при гінекологічних захворюваннях, нормалізується менструальний цикл. Хребет стає гнучким, ви забудьте чи ніколи не дізнаєтесь, що таке відкладення солей. Постава змінюється, зникає сутулість, з’являється граціозність, царювання рухів.

Незалежно від віку ви купуєте “легке дихання” і назавжди забуваєте про бронхіти. Про настрій і говорити не доводиться: танець чудово знімає стрес та депресію, дарує вам радість життя. Загалом і в цілому ви отримаєте від танцю гарне самопочуття, чудову фігуру та заряд позитивних емоцій.

Для якнайшвидшого оволодіння мистецтвом арабського танцю вам знадобиться костюм східної красуні. До нього входять: довга легка спідниця, коротенький топік, що відкриває живіт, і косинка на стегнах з бахромою. Можете підкреслити стегна парео – дешево і стильно. Надягніть усі наявні браслети та моніста.

Танцюють всі!!!

Помилуйте на себе в дзеркало і починайте осягати велику таємницю східних жінок. Пам’ятайте, найголовніше – не буквальне дотримання канонів хореографії, а темперамент та розкутість. Імпровізуйте, і все у вас вийде.

1. Об’ємні вісімки назад та вперед Увага: максимальні плавні рухи стегнами при нерухомій верхній частині.

Подумки накреслити вісімку на підлозі. Встати у центр вісімки. Ноги на ширині плечей.

Вивести ліве стегно вперед. Не відриваючи п’ят від підлоги, прокреслити лівим стегном половину вісімки, рухаючи стегно назад до максимально скрученого положення, при якому груди ще залишаються нерухомими. Прокреслити другу половину вісімки правим стегном. При виконанні об’ємної вісімки вперед ліве стегно відводиться назад до максимально скрученого положення. Описуємо лівим стегном піввісімки вперед, максимально заводячи праве стегно назад. Правим стегном описуємо половину вісімки, що залишилася.

2. Маятник зверху – вниз і знизу – вгору. Виконується вісімка у вертикальній площині. Стоячи на всій стопі, ноги трохи розсунуті. Увага: коліна трохи підігнуті – “м’які”, частини елемента плавно переходять одна в одну.

Піднімаємо праве стегно вгору до пахви, виводимо стегно вправо і опускаємо вниз з наступним підняттям лівого стегна до пахви вгору. Маятник знизу – вгору. Виводимо праве стегно якнайдалі вбік, піднімаємо його до пахви за рахунок відриву п’яти від підлоги. Опускаємо по діагоналі вниз із наступним відведенням лівого стегна і підйомом його вгору.

3. Кола стегнами Великі та плавні. Увага: спина завжди залишається прямою. Уявно уявляємо собі коло в горизонтальній площині і намагаємося окреслити її ззаду сідницями, максимально прогинаючи поперек, а спереду – максимально заводячи лобок на живіт. Кола зі скиданням.

Описуємо коло і в момент відведення тазу назад робимо скидання стегном зверху – вниз. Без зупинки продовжуємо рух на наступне коло.

4. Качалка Вгору – вниз (рухи у вертикальній площині) І.П. Стоячи на напівпальцях, ноги разом, коліна підігнуті. По черзі піднімаємо стегна до пахв вгору. Пупок залишається на місці. Можливий варіант виконання цього елемента з просуванням уперед.

Вперед – назад (рухи у перпендикулярній площині). Стоячи на повній стопі, коліна підігнуті. Відводимо таз назад, максимально прогинаючи поперек, ведемо таз уперед, тягнемо лобок до пупу. Плавними рухами стегон описуємо півколо з центром в області пупу. Прискоренням темпу переходимо на тряску животом.

5. Хвиля Увага: Працюють лише стегна при нерухомій верхній частині тулуба. Стоячи на високих півпальцях на півоберта до глядача.

Представимо коло у вертикальній площині, вісь якої проходить через кісточки стегон. Намагаємось описати її стегнами у напрямку знизу – вперед – вгору – назад, або зверху – вниз. Цей елемент виконується з просуванням вперед або убік.

Наступний розділ тренажу – Удари

1. Удари животом Поза “сидяча”, живіт розслаблений. Підкидаємо розслаблений живіт вгору за рахунок руху в стегнах назад – уперед, лобок прагне пупу. Дати розслабленому животу вільно впасти вниз.

2. Удари сідницями Поза “сидяча”. Подумки ззаду на деякому віддаленні від сідниць уявити точку. За рахунок максимального згинання в попереку різко відвести сідниці назад – вгору до уявної точки. Наприкінці руху зробити паузу.

3. Удари стегном Поза “лежача” в півоберта до глядача Максимально завести стегно вперед – вгору і різко опустити його вниз. Не засмучуйтесь, якщо одразу у вас щось не вийде. Експериментуйте! Рухайтеся стільки, скільки музика триває. Намагайтеся висловити через танець стан своєї душі. Залежно від настрою можна станцювати любов і ненависть, покірність чи свавілля. Танцюючи, ви набуваєте нових якостей – артистизм, комунікабельність, вміння подати себе. У вас з’явиться та сама “родзинка”, в якій знаходиться секрет жіночої чарівності та привабливості.

- Advertisement -
- Advertisement -