Правильне, добре збалансоване харчування дуже важливе не тільки для здоров’я вашого тіла в цілому, але і для здоров’я кожного органу зокрема.
Якщо ви ведете здоровий спосіб життя, то ви повинні знати все про здорове харчування, а так само що в цьому віці не треба багато їжі, багато поживних речовин.
Чи не кількість, а якість харчування, щоб зберегти здоров’я. Кожен вибирає сам: обмеження та здоров’я (правильне харчування або здорове харчування), або свобода в їжі та хворобі. У міру очищення ви самі почнете інстинктивно уникати шкідливої їжі. Нижче до Вашої уваги список міфів про продукти, який збиває з пантелику людей, які дбають про своє здоров’я.
Шоколад шкідливий для здоров’я
Дослідження довели, що какао боби містять у великій кількості особливі речовини, які можуть покращити роботу серця та судин. Завдяки цим речовинам знижується тиск та згортання крові, а також запальні процеси. Ефект нагадує дію аспірину. Тож зовсім відмовлятися від шоколаду вчені не рекомендують. Достатньо пити гіркий шоколад або з’їдати невелику плитку раз на день.
Від цукру завжди гладшають
Між споживанням цукру та ожирінням немає прямого зв’язку. Товстіють через надлишок калорій, а не від того, що п’ють солодкий чай. Порятунок не в тому, щоби купувати жувальні гумки без цукру. Слід у принципі менше їсти і більше рухатися. Дослідники особливо наголошують, що алкоголь приносить набагато більше шкоди нашій фігурі, ніж цукор сам собою. Також має значення, з яких продуктів вилучаються нашим організмом калорії. Набагато більша ймовірність ожиріння у тих, хто їсть жирну їжу.
Сіль шкідлива
Довгий час сіль була табу для сердечників. Сьогодні позиції пом’якшилися, т.к. сіль – важливий елемент обміну речовин. Єдине, слід контролювати споживання солі при дуже високому тиску. Денна доза, рекомендована лікарями, – близько 5 г.
Від замінників цукру худнуть
Ні. Шлунок не дурень, і навіть не намагайтеся його обдурити. Як тільки він відчує смак першої солодощі, навіть штучної, то подасть сигнал: “Дай ще!” З цього кругообігу важко вийти, тим більше – схуднути.
Консерви – їжа, не надто корисна для здоров’я
Щодо м’ясних консервів це багато в чому справедливо, щодо рибних – не зовсім. Справа в тому, що при виготовленні консервів після тривалої термічної переробки навіть великі рибні кісточки стають м’якими та їстівними. А що може бути кориснішим для нашого скелета, ніж додаткові надходження кальцію. За сучасними науковими рекомендаціями, щоденна потреба в кальції становить приблизно 1500 мг, чи це чоловік чи жінка, дитина чи старий.
Від генетично модифікованих продуктів захворієш
Досі немає достатніх відомостей про проблему. Хоча загалом реальніше заразитися сальмонелою, ніж хлібом із генно-переробленої пшениці. У Японії, наприклад, існують спеціальні генетичні продукти, які захищають алергіків від шкідливих речовин рису. Все більш популярними стають протиракова жуйка та молоко з низьким вмістом фосфору.