Битва за талію

- Advertisement -

Завищена талія на штанах, що увійшла в моду цього року, висуває підвищені вимоги до того, на чому тримається – до талії.

Масла у вогонь додають плаття з глибокими виточками, всілякі пояси, приталені піджаки та блузони. Всі модельєри у своїх колекціях основний акцент перенесли саме на цю, одну з найпривабливіших частин жіночого тіла. А цим багатством, на жаль, має не кожна з нас. А одягатись старомодно щось не хочеться. Що ж робити, щоб іти в ногу з часом? Є кілька способів.

Одяг

Найболючіший – навчитися правильно одягатися. Якщо ти занадто худа, то треба одягнути щось таке, що візуально збільшуватиме плечі і стегна. Наприклад, волани або волани на плечі (вони, до речі, в моді) вільну, широку спідницю в складку. А на пояс – широкий ремінь.

Повним доведеться вибрати силует простіше, напівприлеглий. І жодних об’ємних деталей. Подовжені речі створять правильний ефект. Талію можна підкреслити тонким ремінцем. Тільки не намагайся зав’язати широкий пояс, він підкреслить усе те, що ти хотіла приховати.

Найнеприємніше – животик. Його замаскувати дуже складно. Постарайся прикрасити яскравими деталями область плечей та грудей. Строкаті шарфи, об’ємні прикраси, оборки, знову ж таки, змусять усіх розглядати твої переваги, а не недоліки. А ось на талії ніяких зайвих елементів не повинно бути.

У кабінет у хірургу

Найболючіший варіант – пластична операція. Але про це ми поговоримо якось іншим разом. Аж надто тема педантична і неоднозначна.

Фізкультура

У цьому випадку тобі доведеться витратити час і сили. Але мені чомусь здається це найкращий спосіб. Усього те й треба, потренувати м’язи преса. А результат – подвійний. І талія з’явиться для здоров’я корисно.

Косі м’язи преса зміцняться, якщо ти ляжеш на спину, зігнеш ноги в колінах і розгорнувши вліво, покладеш їх на підлогу. Руки за голову і починай піднімати тулуб. Настільки високо, наскільки зможеш, проте шию намагайся не напружувати. Робити це потрібно 15-20 разів на 2-3 прийоми.

Щоб підкачати м’язи верхнього преса, потрібно лягти на підлогу, зігнути руки в ліктях, ноги зігнути в колінах. І починай піднімати тіло, але так, щоб поперек був щільно притиснутий до підлоги. Коли повертаєшся у вихідне становище, то роби це повільно, поступово. Повторити цю вправу потрібно 20-30 разів.

Нарешті для тренування м’язів нижнього преса знову потрібно лягти на підлогу і підняти ноги під кутом 90 градусів. Тепер відірви попу від статі та зафіксуй це положення. Це дуже ефективна вправа, її потрібно повторювати 10-15 разів.

Всі рухи потрібно робити ритмічно і, по можливості, в хорошому темпі. А щоб не нудьгувати, включи якусь енергійну музику.

ВПРАВИ ДЛЯ ТАЛІЇ
1. Стійте прямо, ноги нарізно на ширині плечей. Лікті разом, пальці сплетені. Поверніть тулуб праворуч, одночасно розведіть лікті в сторони, долаючи опір зімкнутих пальців. Те саме в інший бік.

2. Стійте прямо, ноги нарізно, руки витягнуті вздовж тіла. Виконуйте нахили праворуч. При цьому зігніть праву ногу в коліні, ліву руку відведіть убік догори, прямою рукою торкніться підлоги. Те саме в інший бік.

3. Стійте прямо, ноги разом, кисті прямих рук з’єднані над головою. Нахиліться праворуч, згинаючись у талії, потім ліворуч.

4. Вихідне положення те саме, що й для третьої вправи. Виконуйте повороти праворуч та ліворуч.

5. Стійте прямо, ноги нарізно. Уявіть, що лівою рукою ви піднімаєте тягар. Права рука та плече переміщаються вниз. Виконайте цей рух із зусиллям. Те саме в інший бік. Відчуйте напругу м’язів у ділянці талії.

6. Вихідне положення те саме, що й для п’ятої вправи. Потягніться обома руками вгору, нахилиться праворуч, розслабтеся. Те саме в інший бік.

- Advertisement -
- Advertisement -