Як стати скульптором свого бюста?

- Advertisement -

Дуже прикро, що природа нас ліпить з того, що є, і ми не маємо права вибрати собі тіло на свій смак.

Так, тоді ми б конструювали собі тонку кістку, вузьку, наче стягнуту корсетом, талію і, звичайно, бюст розміру третього як мінімум. І бюст би у всіх був неодмінно пружним, як два надуті м’ячі, підтягнуті, не схильні до провисання.

Мрії-мрії… Втім, не все так сумно: природа залишає нам практично необмежений простір для вдосконалення свого тіла. І для вдосконалення грудей у ​​тому числі.

Головна форма, а не зміст?
Ідеальні груди – поняття відносне. Навіть трохи каверзне, адже у нас все навпаки: панянки з маленьким бюстом сплять і бачать повноцінний «п’ятий зростаючий», а дами з великими грудьми мріють її якось та зменшити. Так, всі прагнуть якогось усередненого ідеалу, хоча мало хто може чітко описати його.

Косметологи стверджують: краса грудей залежить не стільки від розмірів, скільки від форми, лінії та рівня її розташування. І якщо отриману вами від природи форму змінити складно (хоча гіпотетично можливо – за допомогою пластики), то висота грудей – справа, яка залежить від того, як ви боретеся з віком, від пружності шкіри та м’язів.

Визначаємо лінію фронту
Ті самі косметологи пропонують кілька способів визначення висоти грудей.

Візьміть крем, гель для гоління або зубну пасту і з’єднайте обидва соски прямою лінією. Потім кожен сосок – з западиною біля основи шиї та з пупком. Якщо верхній трикутник, що вийшов, вийшов більше нижнього, значить, вам належить нелегкий бій зі зміцненням м’язів грудей. І навіть якщо трикутники рівні, не варто розслаблятися – ворожа дія віку краще попереджати.

Ще один спосіб визначення висоти грудей – за допомогою олівця: якщо цю письмову приналежність підставити під груди і він падає, значить, груди пружності, а от якщо олівець тримається, то… Загалом усе не втрачено!

Краса з-під ножа
Пластична операція – ходовий варіант мріють про груди Памели. Але ось чи ефективний? Самі поміркуйте: операція на грудях – це, перш за все, операція – наркоз і ризик всіляких ускладнень. Можливе утворення післяопераційного нагноєння або кровотечі. Це чужорідний предмет усередині вашого тіла і як відреагує організм на втручання – невідомо. А раптом він вирішить новий об’єкт відторгнути чи відповісти на його появу пухлиною? Краса, може, й вимагає жертв… Але, чи таких?

Грудьми на амбразуру
Ви, напевно, помічали, як набухають молочні залози перед цими днями. Це так діє естроген – жіночий статевий гормон. А при регулярному прийомі естрогену через гормональні протизаплідні таблетки груди приємно збільшуються, тільки з метою збільшення бюста подібні засоби приймати не варто. Наприклад, може розвинутися мастопатія, тобто передракова стадія. До того ж, як тільки таблетки ви пити перестанете, груди набудуть колишніх розмірів.

Однак створювати підвищене гормональне тло в організмі можна і без гормональних засобів – у багатьох рослинах містяться їх аналоги. Вироблення естрогену в організмі стимулюється завдяки введенню у ваш раціон таких продуктів, як черешня, абрикоси, персики, яблука, груші, фініки, родзинки, гранат, червоний виноград, горіхи, мед, кукурудза, бобові, соя, оливкова олія, капуста та морква.

До речі, з тертої моркви та подрібненого капустяного листя з тією ж метою роблять компреси на груди.

Фітоестрогени містяться і в лікарських травах. Ось приклад одного з настоїв: 1 столову ложку хмелю залити 1 склянкою окропу, наполягати 30 хвилин і приймати 2 десь у день перед їжею протягом 30 днів.

До речі, щодо їжі, пам’ятайте: коли ви сідаєте на дієту, груди завжди худнуть першими: там, за словами лікарів, проходить величезна кількість капілярів – а значить, жир «вимивається» і витрачається швидше, ніж, скажімо на животі. Тому, якщо ви мрієте бюстом розміру «трійка» і водночас – тонкою талією, вибирайте розумні методи схуднення. Наприклад, невелике обмеження калорій плюс фізичні навантаження.

Душ для тіла та грудей
Зміцнювати та підтягувати шкіру грудей можна і завдяки щоденному обливанню під душем, ефект якого заснований на масажній дії та дії холодної води.

Як це робиться? Робимо напір води (теплої, але не гарячої) максимально сильним та протягом 30 секунд круговими рухами у напрямку від центру назовні. Потім робимо такий самий масаж холодною водою. У перший тиждень потрібно виконувати по одному чергуванню, а потім поступово доводити до чотирьох, щоразу закінчуючи холодною водою. Після водних процедур обережно витираємо груди і змащуємо м’яким кремом легкими рухами, що масажують, від центру.

Фізкульт-хвилинка
Фітнес – ось найвірніший засіб у боротьбі за гарні груди. Вправи з гантелями і без, віджимання, плавання – все це робить поставу красивою, зміцнюючи м’язи, що підтримують грудні, і роблячи правильним дихання.

Ось кілька простих, але дуже ефективних вправ.

Вправа 1.
Складіть руки перед грудьми долонями разом (пальцями вгору) у позі людини, що молиться. Піднімайте руки нагору, не відриваючи пальці один від одного і сильно стискаючи долоні. Розслабтеся та повторіть вправу ще 10-15 разів.

Вправа 2.
З’єднайте долоні лише на рівні носа, лікті розправте паралельно підлозі. Не роз’єднуючи пальців, якнайсильніше плескайте в долоні 10 разів. Якщо ви робите вправу правильно, при кожній бавовні погруддя буде напружуватися і підніматися.

Вправа 3.
Встаньте прямо, покладіть на кожну руку по книзі, зігніть руки в ліктях. Долоні повинні дивитися вгору, передпліччя паралельні підлозі. Розводьте та зводьте зігнуті у ліктях руки, затримуючись у кожному положенні на 10 секунд. Виконайте вправу 10 разів, намагаючись не випустити обважувачі-книги.

Всі вправи, повторюся, гранично прості, що не потребують матеріальних витрат та спеціального обладнання. Водночас, виконуючи їх щодня, вже за місяць ви помітите результат. Головне – регулярність і комплексний підхід, адже ідеальні груди складаються з безлічі елементів: вони складаються з правильного харчування, фізичних навантажень, косметичного догляду і бажання бути красивими.

- Advertisement -
- Advertisement -