Кушон для обличчя: що це таке

- Advertisement -

Що таке кушон для обличчя і для чого він потрібний

Багато цікавих фактів про мегапопулярний продукт під назвою кушон, який поєднує зручність у застосуванні зі здатністю покращувати колір обличчя та доглядати за шкірою.

Зміст

  • Що таке кушон для обличчя і для чого він потрібний
  • Особливості кушона для обличчя
  • Корисні властивості кушона
  • Види кушонів для обличчя
  • Огляд кушонів для обличчя
  • Як вибрати відтінок кушона

Що таке кушон для обличчя і для чого він потрібний
Кушон (від англійського слова cushion – “подушка”) – це особливий формат тонального засобу, укладеного в двоярусний контейнер, що нагадує пудреницю.

1 На нижньому ярусі перебуває пористий спонж, просочений тональним флюїдом.

Тест: який тональний засіб вам підходитьТест: який тональний засіб вам підходить
2 На верхньому ще один спонж, що виконує функції аплікатора .

«Етажі» в пудрениці відокремлені один від одного кришкою. Як правило, є вбудоване дзеркало. І так, незвичайна упаковка – мабуть, головна відмінність кушона для обличчя.

Винайшли тональний кушон для обличчя в Південній Кореї, і споживачі, хоч як це дивно, прийняли його не відразу. Правда, незабаром справедливість перемогла і компактний тональний кушон завоювало азіатський б’юті-ринок.

У Європу кушон потрапив недавно і поки що сприймається як екзотика. До того ж недешева. Але кушон коштує своїх грошей, бо відрізняється:

За своїми якостями тональний кушон для обличчя ближче до BB- та СС-крему , ніж до класичного тонального засобу. Судіть самі.

1 Рідкі текстури. Завдяки такій консистенції кушон легко наноситься і добре розподіляється по шкірі.

2 Висока SPF. Кушон родом з Азії, де краса шкіри дорівнює її білизні, має максимально високий фактор захисту від ультрафіолету.

3 Доглядаючі властивості. У складі формули тонального кушона є корисні компоненти: зволожуючі, заспокійливі, антиоксидантні.

4 Легка коригуюча здатність. У класичних кушонах вміст пігментів, що тонують, невеликий, і, якщо ви любите тональні засоби з щільним покриттям, кушон – не ваш варіант. Втім, є й винятки.

Корисні властивості кушона

1 Універсальність

Як і BB-крем, тональний кушон не вимагає попереднього нанесення денного крему. У ньому є все потрібне, щоб захистити шкіру. Для такого макіяжу достатньо зволожуючої сироватки , а потім вже наносите кушон.

2 Компактність

Кушон зручно носити із собою та використовувати при першій необхідності поправити макіяж або забезпечити захист від сонця.

3 Гігієнічність

Контейнери захищають формулу кушона, аплікатори виготовлені зі спеціального матеріалу, але це не означає, що спонж-аплікатор не потрібно вчасно мити.

Види кушонів для обличчя

Формат кушона для обличчя все частіше запозичують інші засоби для макіяжу, адже в пористій губці можна сховати будь-який продукт із рідкою текстурою. Решта – справа фантазії виробника. Так з’явилися нові види кушонів:

Нижче огляд тональних кушонів для обличчя, які легко наносити та використовувати.

Компактний тональний флюїд Miracle Cushion, Lancôme — один із найперших європейських кушонів, який, на відміну від класичних азіатських, добре маскує недоліки та вирівнює колір шкіри. Вода, гліцерин, леткі олії відповідають за зволоження та комфорт протягом дня. Особливий аплікатор з гладкого матеріалу забезпечує економну витрату та рівномірне покриття.

Як правильно наносити кушон на обличчя? Використовувати кушон можна трьома способами:

1 кушон, як тональний крем для створення більш щільного покриття – енергійно промокніть подушечку диском і проведіть по обличчю рухами від центру до периферії. Можна нанести кушон і в два шари.

2 кушон, як BB або CC-крем для легкого покриття – м’яко торкніться диском до подушечки, набравши трохи засобу, нанесіть на обличчя точково рухами, що поплескують;

Пприємна текстура кушона середньої щільності та високої стійкості дозволяє використовувати тональний продукт двома способами:

1 як основний тональний засіб;

2 як фінальне покриття для надання сяйва шкірі.

Рівень захисту від ультрафіолетового випромінювання – SPF 29.

- Advertisement -
- Advertisement -